Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

that's the spirit

Opublikowano

no to przykra sprawa jest...

tak samo jak składak Adamoo,wystawił za uczciwą kasę ale nikt tyle nie wyłoży...

dlatego trzeba trzymać do końca , zapłacić AC i czekać az ktoś ci w dópe za***ie lub w bok :good:

najlepiej spalić :decayed:

Opublikowano

no to przykra sprawa jest...

tak samo jak składak Adamoo,wystawił za uczciwą kasę ale nikt tyle nie wyłoży...

dlatego trzeba trzymać do końca , zapłacić AC i czekać az ktoś ci w dópe za***ie lub w bok :good:

Jeśli auto w które ładujesz ~20k zł lub ~30 jest drugim autem do zabawy, to warto to bardzo dobrze przemyśleć co włożyć i jak zmodzić aby miało zapas i nigdy auta nie sprzedawać, jeździć na zloty, bawić się nim itd.., chyba że ktoś się zakocha na jakimś zlocie itp. i odpowiednio zapłaci :) Ja myślę, że jak się wybiera auto do modzenia w którym się samemu zakochało to nie ma się potrzeby go szybko sprzedawać :wink4: Bo nawet stara miłość nie rdzewieje :)

Opublikowano
  • Autor

Sentyment do czarnej pozostanie, BTW. Nie ma narazie o czym mowic, bo auto jeszcze nawet nie jest wystawione.

Rozwiązań jest kilka... cel jeden... więcej koxu :decayed:

Opublikowano

QRi, daniel sprzedaje Golfa :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:... :evil:

Opublikowano

:gwizdanie:... :evil:

Łykasz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

....tylko ze pierw trzeba by sprzedac czarnule, poza tym marzy mi sie R32 :seksiasty:

swoja droga ciekawe czemu sprzedaje i jaki teraz popylacz powstanie :cool1:

Opublikowano

moze mu sie znudzil :gwizdanie:

Opublikowano

....tylko ze pierw trzeba by sprzedac czarnule, poza tym marzy mi sie R32 :seksiasty:

swoja droga ciekawe czemu sprzedaje i jaki teraz popylacz powstanie :cool1:

:mysli: Qri ile zaspiewasz za Czarnule? moze byc na PW

Opublikowano
  • Autor

49k full wypas

do wartosci netto(najnizsza wartosc sprzedazy serii 2k2 s-line 1.8T - 30k dolozone ponad 25k(wliczajac "amortyzacje" sprzetu)

Rozwazam rowniez powrot do serii i sprzedaż pojedynczych częsci - mody silnika najchetniej puscil bym w zestawe, tj

-turbo GT28RS wraz z kolektorem ATP

- customowy dolot na stozku k&n by compsport - "wspolpracujacy" z seryjna przeplywka

- wydech MG-Motorsport- 2,75" DP + 2,5" na 2 koncowych tłumikach sportowych ultera "RS style"

- wtryski Bosch 530cc

- pompa walbro 255l/h

- 6-biegowa skrzynia (większa tarcza sprzęgła od skrzyni 5) + sprzęgło by Radzikowski (zbrojona tarcza organiczna, podwójna spręzyna w docisku - wzmocnienie o 60%) + nowe koło zamachowe

- Customowy FMIC

- całość wystrojona przez Compsport na ~300 ps (doładowanie 1.25 bara)

do tego dochodzą

-heble S4 B6 345mm

- zawias:

* amortyzatory bilstein B6+spręzyny S-line

- wskazniki doładowania EGT

- oil catch tank

- Body MS design (komplet)

+ audio

skrzynia emphasera

2x wzmacniacz helix high-endowy

kondensator helix

zmieniarka 6CD i odtwarzacz alpine

Opublikowano

jakbys sprzedawal na graty to ja bym lyknal z checia dokladke na tyl bo widze ze masz z profilem na 2 dyfuzory :)

Opublikowano

Moim zdaniem niewielkie szanse, ze to auto pojdzie za 49k, wiec rozsprzedawaj graty :rolleyes:

Opublikowano

jakbys sprzedawal na graty to ja bym lyknal z checia dokladke na tyl bo widze ze masz z profilem na 2 dyfuzory :)

Hha ha to ja fotele jak sa te co były :naughty:
Opublikowano
  • Autor

W sensie s-line polskora, el reg z grzaniem tylka?

Aż tak drastycznej wyprzedaży nie planuje :P

Opublikowano

W sensie s-line polskora, el reg z grzaniem tylka?

Aż tak drastycznej wyprzedaży nie planuje :P

:wink4:
Opublikowano

Jaki tam siedzi FMIC, tzn. rozmiary, bo byłbym chętny jeślibyś sprzedawał. Rozumiem, że to nie chińczyk.

Opublikowano

mnie interesuja hamulce s4 b6 345mm , FIMC a i masz moze tzw. downpipe, kata sportowego ?

Ile za te graty oddzielnie ? :mysli:

a ile razem ? :wink4:

pisz na pw. jak chcesz...

Opublikowano

juz sie zaczyna :naughty:

Opublikowano

zimowa wyprzedaz :) auto wchoooj kozackie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.