Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Blenda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio na forum Somes poruszyl temat blendy - ale faktycznie te z allegro za 80 złotych wygladaja na 10 razy za drogie - znalazlem jakis czas temu taka fotke:

1IP9rA.jpg

jak dla mnie to jest to najladniejsza dupka w sedanie b5 jaka widzialem

macie moze wiecej zdjęć tego autka ??

co to za blenda i co jest na klapie ??

Opublikowano

Mnie się jakoś to niewidzi :cool1:

Opublikowano

No najgorsza nie jest ale widzę, że to zdjęcie gdzieś chyba z Azji :mysli: więc trzeba szukać czegoś Made in China... :gwizdanie:

Opublikowano

Wygląda fajnie bo ma body RS i dupkę Us style :decayed:

Opublikowano

Super :good:

Ciekawe co to za zderzak :mysli:

Opublikowano

Sliczne autko!!!A blenda wyglada jakby kierowala strumien powietrza na szybe w celu szybkiego usuniecia kropel deszczu :mysli:

Opublikowano

Super :good:

Ciekawe co to za zderzak :mysli:

samoruba ala RS4 :good:

Ciekawe czy też tak dobrze przentuje sie ta blenda z profilu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no wlaśnie Kowi - stąd moja prośba - gdyby ktos miał to prosiłbym o więcej fotek :)

Opublikowano

to na klapie to jest lip spojler , jakoś tak , ale na alegro sprzedający mają kilometr uszczelki z taśmą klejąca i sprzedają na metry , także żeby to było ładne trzeba kupić w USA :wink4: a blenda wygląda jak spojler , jak niektórzy na klapie mają ;)

blenda to blenda (płaska jest )

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze ze spoiler bylby grubszy - w e36 czesto maja podobne blendy - moze by spróbowac przserobic to jakos ?? :mysli:

Opublikowano

wydaje mi sie ze ze spoiler bylby grubszy - w e36 czesto maja podobne blendy - moze by spróbowac przserobic to jakos ?? :mysli:

jak koleś sobie zrobił bodykit z RS4 łącznie ze zderzakiem (były tylko wersje Avant) to może sobie też spojler zmodyfikował według własnej wizji :>
Opublikowano

Dla mnie super wygląda :kox: Szkoda, że u nas nie robią takich tablic tylko jakieś "kwadraciaki" :wallbash:

Opublikowano

macie moze wiecej zdjęć tego autka ??

chyba znalazłem jeszcze jedną fotke skubańca

6391lip.jpg

Opublikowano

Podoba mi się rozwiązanie połączenia wydechu ze zderzakiem.

Nie ma dziury w siatce na wydech, tylko wydech elegancko pod zderzakiem (jak w ori).

Poza tym progi :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kozacko to wygląda :slina:

a mnie wszyscy dojechali jak wyskoczyłem z takim pomysłem :blink:

przypasuje chyba takie coś w przyszłym tygodniu jak body z eSki założę i zobaczymy jak to wyjdzie :mysli:

Opublikowano

ladniusia ta foteczka...bardzo ladnie sie prezentuje ale ta blanda nie pasuje... :P[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:49_________________________________________________na klapie jest lotka cos ala m3 e46

Opublikowano

Powiem tak , zwyka blenda na szybę dała by większy urok :kox:

Autko ogolnie wygląda bardzo dobrze ale to zasługa zderzaczka RS4, nakładki klapy , szerokiej gumie :decayed:

Opublikowano

patrikos to jest cale rs4 :P patrz na przednie blotniki :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.