Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Córeczka juz na Swiecie :-)


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

25 Grudnia :decayed::kox:

nie no, to Moja ma na Kwiecien :wink4:,ale Wy,to juz za niedlugo... :naughty: :naughty: :naughty:

Panowie placze ze szczescia jestem tak wzruszony ze szok bylem przy porodzie i plakałem jak dziecko

:good: ja przy pierwszym synku bylem-nie płakałem,ale byłem strasznie podekscytowany-tak bardzo,ze zapomnialem wielu rzeczy... :wink4::tongue4: wiem,co czujesz-nie do opisania...to trzeba samemu przezyc :wink4: ,drugi syn mi sie urodzil,niespodziewanie-jak wracałem do domu-zona mi zadzwoniła,ze juz wyskoczył "skubaniec" :wink4: -teraz zona chce dziewczynke-a jutro bedziemy wiedziec,co "prawdopodobnie" bedzie... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Michał :good: Dobrze, że dziewczynka bo ładna wyrośnie :decayed:

Bo przecież jakby był chłopak to pewnie by miał taką zakazaną morde jak ojciec :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :good:No i zdrowia dla dzielnej małżonki oraz malutkiej pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to piekna sprawa nie wiedzialem ze taki chlop jak ja moze sie rozplakać jak baba ryczalem jak mala dziewczynka z zapalkami jak jej obrot spadł :-)

panowie WARTOOOOOOOOOOOOOOOo nie ma nic mocniejszego jak dzidzius wychodzacy z brzuszka no powiedzmy ze z brzuszka

gt22 niech sie schowa hehehee

byłem przy narodzinach dwójki moich dzieci. Przyznam,że córki jest mocniejszy w decydującym momencie mi nogi zmiękły, mimo,że za pierwszym razem zachowałem spokój.

Warto, to zrobić nie tylko dla siebie, ale głównie dla żony znacznie łatwiej bedzie jej przejść przez trudny okres po porodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, to Moja ma na Kwiecien :wink4:,ale Wy,to juz za niedlugo... :naughty

Dziewczę czy chłopak ? :naughty:

jest to piekna sprawa nie wiedzialem ze taki chlop jak ja moze sie rozplakać jak baba ryczalem jak mala dziewczynka z zapalkami jak jej obrot spadł :-)

panowie WARTOOOOOOOOOOOOOOOo nie ma nic mocniejszego jak dzidzius wychodzacy z brzuszka no powiedzmy ze z brzuszka

gt22 niech sie schowa hehehee

Ja miałem wątpilości..ale Kolkov mnie namówił :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież jakby był chłopak to pewnie by miał taką zakazaną morde jak ojciec :naughty: :naughty: :naughty:

chyba jak sąsiad ... :naughty:

p.s gratulacje ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...