[ALL B5] Problem ze światłami

Rytel

moim zdaniek toś wcześniej grzebał w kabelkach i zasilanie do długich jest podciągnięte z tylnych światełek jedynie co to wizyta u elektryka cię ratuje bo samemu będzie ciężko to zrobić

ale wszystko było ok, tylko nagle wczoraj tak się zrobiło...a może jakiś bezpiecznik?[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:18_________________________________________________dodam ze wszystkie żarówki świecą ok[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:51_________________________________________________pomocy! :confused4:

Pozdrawiam klubowiczow - Jestem nwym uzytkownikiem Audi a4 b5 1997 r i mam pytanie czy ta wersja aut posiada czujnik dzwiekowy światel , moze jasniej jesli zatrzymam auto i wciągne kluczyki ze stacyjki a pozostawie wlonczone swiatla nie mam sygnalu dzwiekowego , można cos z tym zrobić ? Prosze o podpowiedz.

witam

mój problem polega na tym że gdy włączam światła długie gasną mi tylne swiatła, co moze być?a no i swiatła postojowe moge właczyc tylko na właczonym zapłonie

przyczyna może być w przełączniku świateł: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.15.html

ale wydaje mi sie gdyby to była wina przełacznika to nie swieciły by wogóle jakies swiatła a tu wszystkie swiecą, zarówki sprawne tylko właczam długie i z tyłu znikaja oraz nie moge właczyc postojówek bez przekrecenia zapłonu[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 17:28_________________________________________________?? :confused4: