Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Drganie lewarka zmiany biegów


power81

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

niepokoi mnie dziwne drganie lewarka pomiedzy 1 a 2 czasem 3 biegiem 4 i 5 ok., 2 bieg niewchodzi tak jak powinien w tej klasie auta jakos tak ciasniej.slyszalem ze poduszki moga byc wyrobine ale czemu miedzy 4 a 5 jest ok te drganie jest naprawde niepokojace ,szczegolni kiedy wbije 2 trzymajac nadal reke na lewarku ostro dam po gazie wtedy czuc to naj bardzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki jak najbardziej trafne... później koło dwumasowe ale po co straszyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki jak najbardziej trafne... później koło dwumasowe ale po co straszyć :wink4:

sprawdz poduszki silnika (zwlaszcza z czujnikiem strona kierowcy) i skrzyni (guma czy jest cala)..nie szarpie przy zmianie biegow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 183tys.sam sprowadzalem ale nigdy nie mozna miec pewnosci :(,poszycszycwiem ze tez myslalem o dwumasowce ale sam siebie nie chce straszyc,[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 20:56_________________________________________________najgorzej jest zaraz po ruszeniu kiedy osprzet jest zimny wtedy tez kilka razy slyszalem dziwne dzwieki nie byl to zgrzyt trudno opisac bylo to slychac kiedy szybciej ruszylem i puscilem gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak

poduszki jak najbardziej trafne... później koło dwumasowe ale po co straszyć :wink4:

sprawdz poduszki silnika (zwlaszcza z czujnikiem strona kierowcy) i skrzyni (guma czy jest cala)..nie szarpie przy zmianie biegow ?

jak sprawdzić poduszki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego Power81 czy udało ci sie roziwązać problem? Mam takie samo auto z mniejszym przebiegiem 160 tys (99% pewności) i identyczne objawy.

Czyli 2 bieg zdecydowanie gorzej "wchodzi". Mam bardzo duze wibracje silnika ale tylko na 4 i 5 biegu.... im mocniej w gaz tym mocniejsze wibracje. Czasami dziwne pukniecie przy ruszaniu.

Łącznik elastyczny wymieniłem. teraz tylko poduszki silnika skrzyni, koło dwumasowe, przeguby wewnętrzne.... szłyszłem tez o małej nieszczelności w dolocie powietrza która powodowała wibracje... ale to tylko słyszałem.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem poduszke pod silnikiem te oczujnikowana bo zapisywala jakies bledy,wszystkie pozostale przy silniku jak i pod skrzynia sa ok,regenerowalem nawet jeden pompowtryskiwacz bo powiedziano mi w serwisie ze jak jeden ma duzo gorsze parametry niz 3 pozostale to tez moga byc takie objawy ,wszystko sprawdzilem ,objawow kola dwumasowego napewno niema autu nie drga silnik pracuje jak na disla rowno,a lewarek nadal dostaje deliokatnych wibracji 2 i 3 bieg ,sam juz nie wiem ,czekam moze ktos cos podpowie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...