Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i chcialbym sie wam pochwalic moja niunia!!!

posiadam ja juz ponad rok i caly czas bardzo dobrze mi sluzy.

Mieszkam juz od trzech lat w Anglli wiec samochód jest tez angielski

Audi a4/b5 avant 1.8 SE 125KM - szkoda ze nie turbo(ale caly czas mysle o przekladce)

rok prod: 20/09/1996 przeb: 123000 mil

a) rs4 body kit

B) rs4 grill

c) rs6 18''/225/40 alufelgi

d) gwintowane zawieszenie

e) przyciemnione szybki 30% przod i 85% tyl

f) front angel light

g) rear lexus light

h) chromowane lusterka , belki w dzwiach i raki na dachu

i) skurzane wnetrze

j) kierownica od eski

i wiele innych dodatków

Jestem 4 jego wlascicielem od nowosci . Przeróbek dokonał poprzedni właściciel , samochód 3 lata temu byl caly malowany. Kupilem go za £2000; i nie żaluje. Jezeli ktos wie jak wygląda ori avant z tego roku to napewno troche sie zdziwi. Smuci tylko to ze wygląd ma fajny, ale mocy malo bo tylko 125 kucy

pzDuJ.jpg

ANIA.jpg

AXH9.jpg

B1Gr.jpg

pzPYr.jpg

pzUXJ.jpg

1rdku0.jpg

1rdzrS.jpg

Bo7J.jpg

Sory za jakosc zdjęć ale nie wiem jeszcze jak wrzucic zeby wyglądało to lepiej!!!

Opublikowano

Witam wszystkich i chcialbym sie wam pochwalic moja niunia!!!

a) rs4 body kit

Sory za jakosc zdiec ale nie wiem jeszcse jak wrzucic zeby wyglondalo to lepiej!!!

sr4 jaja sobie robisz? :>

zaraz Cie zjedza chociazby za tylne lampy :decayed:

Opublikowano

sr4 jaja sobie robisz? :>

zaraz Cie zjedza chociazby za tylne lampy :decayed:

:naughty: ja to nic nie będę mówił bo zbyt dużo tego :wallbash: napiszę krótko: zmień auto a to spal :polew: Nie no żartuję, sporo pracy przed Tobą :naughty:

Lampy tył i to coś na słupkach na pierwszy grudniowy ogień w piecu powinno iść :P

Opublikowano

Jezeli ktos wie jak wygląda ori avant z tego roku to napewno troche sie zdziwi

haha mieliśmy tu takie modyfiki , że chyba długo nas nic nie zdziwi

Opublikowano
  • Autor

sr4 jaja sobie robisz? :>

zaraz Cie zjedza chociazby za tylne lampy :decayed:

:naughty: ja to nic nie będę mówił bo zbyt dużo tego :wallbash: napiszę krótko: zmień auto a to spal :polew: Nie no żartuję, sporo pracy przed Tobą :naughty:

Lampy tył i to coś na słupkach na pierwszy grudniowy ogień w piecu powinno iść :P

Ma ktos moze jakiegos linka na leprze lampy albo moze zalozyc ori :mysli:

kolego pod ramką textową jest opcja "sprawdź ortografię" - kliknij ok.

Opublikowano

Niestety w avancie nie ma fajnych zaminników jak juz zmieniać to na ORI albo jakos modzić te ściemnic nie wiem :gwizdanie:

Zerwij te chromy ze słupków i juz bedzie inaczej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Niestety w avancie nie ma fajnych zaminników jak juz zmieniać to na ORI albo jakos modzić te ściemnic nie wiem :gwizdanie:

Zerwij te chromy ze słupków i juz bedzie inaczej :wink4:

Co kraj to obyczaj , tych przerobek dokonal anglik . Nawet jesli ktos z was ujmie to za wiejski tuning to mi sie podoba. :tongue4:

Opublikowano

Co kraj to obyczaj , tych przerobek dokonal anglik . Nawet jesli ktos z was ujmie to za wiejski tuning to mi sie podoba. :tongue4:

No i o to chodzi, że ma się Tobie podobać, nam nie musi :cool1: Ale to też nie znaczy że nie możemy krytykować. Pokazałeś auto, chciałeś się pochwalić, my mówimy co bysmy zmienili, co nam się nie podoba. Czy Ty to poprawisz czy nie to zależy od Ciebie :)

Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

Mam tylko jedna prosbe... zdejmij znaczek RS4 a cala reszte rob jak Ci sie podoba :cool1:

Opublikowano

Widać Anglicy nie mają gustu :tongue4:

Opublikowano

Widać Anglicy nie mają gustu :tongue4:

maja i nie maja czasami robia grube fury za kupe kasy, a czasami wydadza gruba kase a zrobia kupe :kox:

Opublikowano
  • Autor

1rkssJ.jpg

tu chyba lepiej widac

1rl2SS.jpg

1rl7S9.jpg

pMq9S.jpg

Opublikowano

Ładna jest ale ma za dużo chromu :wallbash:

Opublikowano

parę rzeczy do poprawki i będzie kox :kox::good:

Opublikowano

przede wszystkim auto sie wyroznia i gdyby nie te brzydkie chromowane slupki oraz tylne lampy byloby naprawde ladne :good:

tytul watku do poprawy bo nie mam pojecia co to sr4 :mysli: a jesli chodzilo ci o RS4 to lepiej pasowalo by napisac a'la RS4, a nie replika. replika mialaby body na ori czesciach z RS (zderzaki, blotniki, itd), a nie zderzaki z laminatu a'la RS

Opublikowano

tytul watku do poprawy bo nie mam pojecia co to sr4 :mysli: a jesli chodzilo ci o RS4 to lepiej pasowalo by napisac a'la RS4, a nie replika. replika mialaby body na ori czesciach z RS (zderzaki, blotniki, itd), a nie zderzaki z laminatu a'la RS

Może niech autor sam napisze co miał na myśli , wtedy zmienimy :good:

Opublikowano
  • Autor

tytul watku do poprawy bo nie mam pojecia co to sr4 :mysli: a jesli chodzilo ci o RS4 to lepiej pasowalo by napisac a'la RS4, a nie replika. replika mialaby body na ori czesciach z RS (zderzaki, blotniki, itd), a nie zderzaki z laminatu a'la RS

Może niech autor sam napisze co miał na myśli , wtedy zmienimy :good:

Ok!!! pomylilem sie bo chodzilo mi o rs4 :embarrassed:. A z tym tytulem wiem ze troche przesadzilem i napewno lepiej by brzmialo: PRZEROBKA A'LA RS4 !!! :evil:

Opublikowano

Zrób ludzkie zdjęcia bo tu widzę same pixele :)

Opublikowano

Zobacz o ile ładniejsza była by bez tych chromów pionowych :gwizdanie:

a7f76c75335bbb8fm.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.