Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?


tomeeq

Rekomendowane odpowiedzi

nie mów mi że musi się DPF zapalać bo to bzdura. Jak procedura wypalania w aucie przebiega prawidłowo i wszystko działa prawidłowo to nic się nie będzie zapalać, nawet nie wiem kiedy uruchamia się to wypalanie u mnie w aucie.

Jeżeli poziom popiołu powstającego w wyniku wypalania sadzy osiągnie 61 gram, to się zapcha. Wtedy nowy, płukanie lub wycięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo, tyle że nie musi się to stać po konkretnej liczbie km jak widać na moim przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy klaply tyle ci powiem

W firmie mam 6 samochodow z dpf i najwiecej wytzymal 270 tys i juz nie szlo go wypalic, a odnosnie a6 to w silniku asb pierwszy raz dpf zapchal sie przy 110 tys gdzie w weekend robi 600 km 250 A4 a reszte szybkiego ruchu a w tyg kolo100 km szybkiego ruchu, wiec nic nie wychodzi z twoich tez;-)

Koniec dyskusji bo dlamnie jest daremna

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wiedzieć jak są użytkowane te wasze auta że ciagle macie problemy z DPF-ami.

Ja na całe szczęście nie mam żadnych i to mnie cieszy:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty mojemu prezesowi nie zalezy na czasie tylko patrzy na spalanie ;-)

Dasz kilka porad jak smigac?

Kolektory ssace tez ci tyle wytrzymaly?

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym przy ponad 300 tys.tak a w drugim jak narazie są ok. Jak poczytasz moje posty to się wszystkiego dowiesz kiedy i co padło w tym również kolektory (właściwie jeden ale zrobiłem odrazu dwa),były regenerowane u chłopaków w AZ Gdańsk i od tej pory mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tych kolektorow widziales te zregenerowane jak one wygladaja? Czy oni ci robili to?

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że widziałem, wysłałem im swoje, zrobili, odesłali, założyliśmy do auta i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzy były, nie wiem czy osiowe akurat ale w środku już było wszystko bardzo wyrobione i silniczek nie mógł już tym sterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...