Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek , ale padaka wyszła :blink:

:polew: :polew: :polew:

żarcik, kiedy dasz się karnąć swoim q ? :gwizdanie:

Opublikowano

jeb....nyyyyyy :kox:

fajna sztuka ci sie trafila :naughty: dbaj o nia :good:

Opublikowano

powtórzę to co ci mówiłem wcześniej liczyłem na więcej u ciebie obstawiałem że 2 z przodu będziesz miał bezproblemu :kox: ale i tak niejest źle teraz tylko zbierać na dalsze mody :gwizdanie:

:good::wink4:

Opublikowano

powtórzę to co ci mówiłem wcześniej liczyłem na więcej u ciebie obstawiałem że 2 z przodu będziesz miał bezproblemu :kox: ale i tak niejest źle teraz tylko zbierać na dalsze mody :gwizdanie:

:good::wink4:

i koło się zamyka, znowu trzeba zbierać na dalsze mody :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek jest dobrze :good:

Opublikowano

gratki ziomek zajefajny wynik :good: :good: :good:

Opublikowano

znów się zacznie napinanie, dobrze, że 200 nie pękło bo to by dopiero było :evil: :evil: :evil:

jeszcze trochę dorezasz i ci dam dotknąć mojego znaczka z eSy :kox:

:hi:

Opublikowano

Dobry wynik Pucek, mimo, że nie ma tej ładnej dwójeczki na początku. :)

Dlaczego zrezygnowałeś z ITG na rzecz ori puchy?

Opublikowano
  • Autor

Dobry wynik Pucek, mimo, że nie ma tej ładnej dwójeczki na początku. :)

Dlaczego zrezygnowałeś z ITG na rzecz ori puchy?

moja 6 letnia przepływka się wysrała :gwizdanie:

stożek miałem extra oddzielony, ale problem polegał na tym że nie miałem poprowadzonego napływu świeżego powietrza tzn miałem ale zbyt mało go się tam dostawało

dlatego też założyłem TIP pod puszkę + ori filtr i mam idealny dopływ powietrza :gwizdanie:

Opublikowano

No szkoda, że tej "dwójki" nie ma z przodu ale nie to żebym Cię podpuszczał Pucek... :wink4:

Opublikowano

No szkoda, że tej "dwójki" nie ma z przodu ale nie to żebym Cię podpuszczał Pucek... :wink4:

to go nie podpuszczaj fure ma :kox: i te 3KM nic by tu nie zmienily wazne ze sam zadowolony jest

Opublikowano

Dobry wynik Pucek, mimo, że nie ma tej ładnej dwójeczki na początku. :)

Dlaczego zrezygnowałeś z ITG na rzecz ori puchy?

moja 6 letnia przepływka się wysrała :gwizdanie:

stożek miałem extra oddzielony, ale problem polegał na tym że nie miałem poprowadzonego napływu świeżego powietrza tzn miałem ale zbyt mało go się tam dostawało

dlatego też założyłem TIP pod puszkę + ori filtr i mam idealny dopływ powietrza :gwizdanie:

Rozumiem, ale szkoda, że do programu nie założyłeś jakieś wkładki - ITG czy chociaż Simoty.

Opublikowano
  • Autor

No szkoda, że tej "dwójki" nie ma z przodu ale nie to żebym Cię podpuszczał Pucek... :wink4:

eee tam :)

3 konie to tam pikuś :>

zrobi się najwyżej przelot i na bank wpadną :gwizdanie:

ale czy dla 3 koni warto inwestować 1500 zł ? NIE, lepiej kasę odłożyć na gt2871r :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________

Dobry wynik Pucek, mimo, że nie ma tej ładnej dwójeczki na początku. :)

Dlaczego zrezygnowałeś z ITG na rzecz ori puchy?

moja 6 letnia przepływka się wysrała :gwizdanie:

stożek miałem extra oddzielony, ale problem polegał na tym że nie miałem poprowadzonego napływu świeżego powietrza tzn miałem ale zbyt mało go się tam dostawało

dlatego też założyłem TIP pod puszkę + ori filtr i mam idealny dopływ powietrza :gwizdanie:

Rozumiem, ale szkoda, że do programu nie założyłeś jakieś wkładki - ITG czy chociaż Simoty.

wkładki jak i stożki odradzał mi Patryk z CompSportu :gwizdanie:

za przepływkę dałem kupę kasy więc nie mam zamiaru znowu jej spindolić :)

Opublikowano

Nie, e tam - wrzuciłbyś wkładkę za 100/250zł i wpadło by te 3-4km więcej... :chytry:

Opublikowano

baq mylisz sie!! ori wkladki najlepiej dzialaja :)

Opublikowano

tja...

Pucek, a tak w ogóle zakładając temat o Twoim APU wrzuciłbyś tu chociaż jedno zdjęcie z nim, co? :tongue4:

Opublikowano

tja...

Pucek, a tak w ogóle zakładając temat o Twoim APU wrzuciłbyś tu chociaż jedno zdjęcie z nim, co? :tongue4:

true, dawaj te z Avusami :kox:

Opublikowano
  • Autor

tja...

Pucek, a tak w ogóle zakładając temat o Twoim APU wrzuciłbyś tu chociaż jedno zdjęcie z nim, co? :tongue4:

silnika? :decayed:

mogę wrzucić coś takiego:

PWDbS.jpg

Opublikowano

No szkoda, że tej "dwójki" nie ma z przodu ale nie to żebym Cię podpuszczał Pucek... :wink4:

to go nie podpuszczaj fure ma :kox: i te 3KM nic by tu nie zmienily wazne ze sam zadowolony jest

Eeee tam diman... :wink4:
Opublikowano

no rowniez moje gratulacje :good: juz coraz blizej do 3 z przodu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.