Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

głośniki Lanzar 13cm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey

Czy ktoś może mi doradzić czy warto wydac kase na glosniki Lanzar??? Chcialbym wymienic ori z przodu na ten model, ale nie spotkalem i sie z opiniami na temat glosnikow tej firmy. Konkretnie chodzi mi o model Lanzar HR 51.

Chyba, ze w cenie 300zl moge kupic cos sprawdzonego i dobrze grajacego.

Prosze o rade. :a4fan:

Opublikowano

Elo

Lanzar bardzo dobra firma lecz nie jest znana u nas tak jak JBL ja bym na twoim miejscu nie zastanawiał się jak chcesz wymieniać oryginalne , ja w swoim a4 będę wymieniał wszystkie głośniki na Lanzara + piec Lanzara lecz decyduje się na zakup w USA bo jest tam o wiele taniej

Opublikowano

Polecam firme Hertz;] Mam w golfie 6x9 Hertza i wiem jak to gra :)

Opublikowano

6x9 nie nadaje się do porównania i polecania

:wink:

adadur dał dobry spis

Opublikowano

osobiście polecam Infinity Reference... bardzo dobry produkt za te pieniądze.... a jak lubisz mocniejsze rytmy to np. JBL Gto.... to co wyróżnia te głośniki od innych to to, że mają impedancję 2 Ohm'y (rzeczywista 2.9) co daje w efekcie wiekszą moc ze wzmacniacza i specjalne mocowanie membran i resora do kosza co powoduje że powierzchnia membrany jest większa czyli mamy lepszy bas :grin:

Opublikowano

6x9 nie nadaje się do porównania i polecania

:wink:

adadur dał dobry spis

Czemu nie ? jesli 6x9 gra dobrze to inny rozmiar tak samo bedzie gral - wiadomo 13cm nie zagra tak jak 6x9 bo jest mniejszy i montowany w drzwiach...ale jako firme HERTZ to polecam!

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki wszystkim za info

slyszalem duzo dobrych opinii na temat tych glosnikow:

http://www.allegro.pl/item196559982_system_jbl_gto_507_pakiet_dla_fanow_jbl_.html

czy rzeczywiscie sa warte tej ceny? Ktos slyszal jak graja? Chodzi mi o granie bez wzmaczniacza bo na ta chwile nie planuje (moze za jakis czas dopiero).

Opublikowano

Jasne że warte tej ceny .. na pewno zagrają lepiej niż HERTZ'e :cool:

Opublikowano

ok dzieki wszystkim za info

slyszalem duzo dobrych opinii na temat tych glosnikow:

http://www.allegro.pl/item196559982_system_jbl_gto_507_pakiet_dla_fanow_jbl_.html

czy rzeczywiscie sa warte tej ceny? Ktos slyszal jak graja? Chodzi mi o granie bez wzmaczniacza bo na ta chwile nie planuje (moze za jakis czas dopiero).

Myślę że są warte z uwagi na to że mają zagrać pod radyjkiem - poporstu zagrają głośniej bo mają 2Ohmy (ktoś pisze wyżej że 2,9 Ohma i chyba będzie to bliższe prawdzie ale to i tak nie jest źle) i mają wysoką skuteczność.

Opublikowano
  • Autor

Myślę że są warte z uwagi na to że mają zagrać pod radyjkiem - poporstu zagrają głośniej bo mają 2Ohmy (ktoś pisze wyżej że 2,9 Ohma i chyba będzie to bliższe prawdzie ale to i tak nie jest źle) i mają wysoką skuteczność.

Slyszalem taka opinie, ze 13cm JBL bo któryś model jest tylko 2 OHMOWY co znaczy ze nie zagra z radiem, bo ciężko je wysterować.

czy to prawda?

Opublikowano

to nie prawda..... większość nowszych radi radzi sobie bez problemu z mniejszym obciążeniem , przez to daje większą moc, a co do starszych odbiorników to pracują tak jak z impedancją 4 Ohm. Rzeczywista impedancja tych głośników to 2.9 Ohm, bo impedancja to wartość dynamiczna a nie statyczna tak jak rezystancja. Od kiedy pojawił się ten model JBL Gto ( czyli ponad rok temu) nie miałem ani nigdy nie słyszałem o takim przypadku żeby były jakiekolwiek problemy z wysterowaniem itp. No i na pewno zagrają lepiej podłączone do radia niż konkurencja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.