Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy to spalanie jest w normie 2,0 TDI 140 KM (BRE)


Janosik-00

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że po wymianie rozrządu wzrosło spalenie, obecnie na zbiorniku 65 litrowym w cyklu miejskim przejechałem 760 kilometrów.

Po przeliczeniu to jest 8.55 litra na 100 kilometrów, ciekaw jestem jak to u was się kształtuje biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe:?:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz kolego wątek poświęcony spalaniu... A tak na marginesie to napewno masz taki zbiornik? :mysli: P.S. Jak jest troszkę zimniej spalanie troszkę wzrosło ale mimo wszystko u Ciebie coś dużo wyszło... :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1540.0.html;highlight=ile+na+baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po wymianie rozrządu wzrosło spalenie, obecnie na zbiorniku 65 litrowym w cyklu miejskim przejechałem 760 kilometrów.

Po przeliczeniu to jest 8.55 litra na 100 kilometrów, ciekaw jestem jak to u was się kształtuje biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe:?:.

Tylko napisz moze jakie to miasto , bo zarowno Krakow jak i np: Myslenice maja ten sam stus a widomo jak jest roznica w natezeniu ruchu.Jesli jezdzisz w duzych korkach na 3 pierwszych biegach to sapalanie jak najbardziej normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, następnym razem przed założeniem takiego wątku użyłbym funkcji :szukaj: .

Jest dużo wątków w tej tematyce z których można śmiało wyciągnąć wnioski i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum.

Spalanie wydaje mi się całkowicie w normie.

Wszystko zależy od jazdy. Ja po mieście mam średnie spalanie 9-11l.

Na baku robie ok. 600km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po wymianie rozrządu wzrosło spalenie, obecnie na zbiorniku 65 litrowym w cyklu miejskim przejechałem 760 kilometrów.

Po przeliczeniu to jest 8.55 litra na 100 kilometrów, ciekaw jestem jak to u was się kształtuje biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe:?:.

Mi ostatnio taki wynik wyszedł w trasie o długości 600km, zaznaczam że jechałem w miarę spokojnie, bo przy mocnym deptaniu miałem już wynik 10,5l/100km w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po wymianie rozrządu wzrosło spalenie, obecnie na zbiorniku 65 litrowym w cyklu miejskim przejechałem 760 kilometrów.

Po przeliczeniu to jest 8.55 litra na 100 kilometrów, ciekaw jestem jak to u was się kształtuje biorąc pod uwagę obecne warunki pogodowe:?:.

Mi ostatnio taki wynik wyszedł w trasie o długości 600km, zaznaczam że jechałem w miarę spokojnie, bo przy mocnym deptaniu miałem już wynik 10,5l/100km w trasie :)

to ladnie wy gnieciecie :blink: , mi tyle pali moj spaslak z BRD i Q w miescie i to jak go pocisne.Normalnie to ok w miescie 8-8,5 ,trasa 6,5 -7,5 czasem mniej jak sie nie spieszy.BLB palilo srednio o litr (lub nawet troszke wiecej ) mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...