Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super fura[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:56_________________________________________________naprawde fajna fura

Opublikowano

Oooo kur... niezła sztuka :kox:

Nie kieruj się w stronę lasu we wnętrzu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

no i gra :wink4:

boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu :decayed: ...ale Tobie się ma podobać :wink4:

szczerze to mi sie widzi to :naughty: ale gril przyjdzie inny więc wiesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:26_________________________________________________kurcze moge kupic zderzak od eSki ale bez halogenów i jednej zaslepki na spryski za 750zł i sam nie wiem troche duzo kasy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no gościu mówił ze ta, myslisz ze sie opłaca??

Opublikowano
  • Autor

mysle ze tak, ja za za podobna cene kupilem zwykly poliftowy z kompletnymi wtryskami. Tylko zaslepka jedna sztuka 70 zł w aso. do tego dojda kratki halogeny i sie troche tego zrobi :)

kratki już są tylko brakuje halogenów i jednej zaślepki na spryski ;)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 19:56_________________________________________________

może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:

juz Ci kolego tłumacze ;) odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)

no i gra :wink4:

boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu :decayed: ...ale Tobie się ma podobać :wink4:

gril już idzie : S4 :naughty: tylko czekać na paczke :D

oooooo taki dokładnie :

0e1dec2c2ff13995med.jpeg

Opublikowano

Ładna :good:

Opublikowano

wypas pierwsza klasa :good: :good: musze chwilke popracowac i tez moze bedzie i u mnie taki :> szerokości i przyczepności życzę

Opublikowano
  • Autor

wypas pierwsza klasa :good: :good: musze chwilke popracowac i tez moze bedzie i u mnie taki :> szerokości i przyczepności życzę

ja tez pracuje i zbieram na nowe mody :D pozdrp

Opublikowano

Ładna furka, świetny kolor, fajny środek, dobra felga,

ale...

dolej oliwy bo minimum widzę ;)

szukaj drzewo na półkę pod dźwignią zmiany biegów bo ten szary plastik musi zniknąć,

czy klapa bagażnika jest w tym roczniku z "paskiem" - wtłoczenie na wysokości dolnej linii świateł tylnych?

Życzę radości z jazdy :)

Opublikowano
  • Autor

kolego oliwy nie trzeba dolać bo jest dosyć bo fis niestety nie jest do konca podłączony :( ale już w krótce :D

cały czas szukam ale ciężki temat jest z tym niestety, a co do klapy to szczerze nie mam zielonego pojęcia :D:hi:

Opublikowano

w polifcie klapa jest gładka :wink4:

co ciekawe u Ciebie jest klapa sprzed liftu, ale listwa nad rej już poliftowa... tuning? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem kolego już tak była :) moze komuś wcześniej sie tak podobało :D

Opublikowano

Proponuje zmianę navi na symphony. Zrobiłem to po kilku miesiącach po kupnie auta i zmiana bardzo mnie sie spodobala.

Opublikowano
  • Autor

ja miałem symphona i zmieniłem na navi :D [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 09:01_________________________________________________dzisiejszy nabytek :naughty:

więcej fotek ---> pierwsza strona :hi:

9c898ae03b3edbf3med.jpg

Opublikowano

wywal znaczek s4 bo obciach jest :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a tam po co go bedzie wyciagac sami wycigan jak sie komus spodoba to je polska :D

Opublikowano
  • Autor

a tam po co go bedzie wyciagac sami wycigan jak sie komus spodoba to je polska :D

oby sie nikomu nie spodobał.heh zawsze można go sprzedać :decayed:

Opublikowano

Kolego ty masz fest wyposazenie w środku :kox: czarnulka jak talala, cos ostatnio coraz bardziej mi sie podobają sedany :wallbash: Felga juz przygotowana na lato :good:, niedawno sie napaalałem na ten wzór ale mi przeszło chwilowo :gwizdanie:

Plany ciekawe :good: zamiast bose lepiej moze jakieś nagłosnienie nie firmowe milsze dla ucha :naughty:

Opublikowano

wypas furka takie wyposarzenie mi sie marzy :gwizdanie: :good: :good: :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolego ty masz fest wyposazenie w środku :kox: czarnulka jak talala, cos ostatnio coraz bardziej mi sie podobają sedany :wallbash: Felga juz przygotowana na lato :good:, niedawno sie napaalałem na ten wzór ale mi przeszło chwilowo :gwizdanie:

Plany ciekawe :good: zamiast bose lepiej moze jakieś nagłosnienie nie firmowe milsze dla ucha :naughty:

Kowi Twoja fura mi sie strasznie widzi a najbardziej ten kolor no i skóra w srodku :gwizdanie: jest szał mysle nad skórą ale co bedzie to czas pokaże ;) trzeba zbierać $$$ :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:13_________________________________________________[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________I jest kiera S4 :D jutro będą foty :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________zimowy pejzasz :decayed:

c123a2a9af32caf9med.jpga7b65a0e71f46559med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.