Skocz do zawartości
IGNOROWANY

które lampy lepsze i jaka jest różnica


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

:)

mam pytanie odnośnie lamp przednich

chciałbym zmienic lampy przednie mam model z 98r z lampami bosch (wyglądają staro :( .... ) na te nowsze z modelu po lifcie czy lepiej kupic oryginalne valeo czy może angel eyes są takie na allegro które nie są oryginalne?

pozrdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest tylko jedna jedyna.Nie kupuj zadnych podrobek na allegro angel eyes firmy tyc czy depo bo to jest szajs po miesiacu zaczna Ci parowac :neutral: kup sobie orginaly po 99r. Valeo to sa najlepsze i najladniejsze soczewki do a4 sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest tylko jedna jedyna.Nie kupuj zadnych podrobek na allegro angel eyes firmy tyc czy depo bo to jest szajs po miesiacu zaczna Ci parowac :neutral: kup sobie orginaly po 99r. Valeo to sa najlepsze i najladniejsze soczewki do a4 sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Dobrze gada.Polać Mu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Valeo i żadnych innych

popieram ..... a najlepiej xenon ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo jest rezanka z ksenonkami ?

Pewnie podobnie jak z soczewkami , i tylko Valeo nie jakies angel eyes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezania duzo nie ma wyciagasz stare lampki i od srodka tniesz blotnik nie wilka ilosc to Ci odrazu wpadnie w oko to co trzeba wyciac dacie rade nie martwcie sie :mrgreen: jezeli cos to pytajcie pomoge Wam a jezeli chodzi o elektryke to trzeba zmienic wtyczke z 5 pinow na 8 i jak ktos chce ksenony to musi kupic przetwornice :razz: i nie wiem jak jest z przelacznikami cos trzeba pokombinowac :mrgreen: ale dasz rade TRAVIZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezania duzo nie ma wyciagasz stare lampki i od srodka tniesz blotnik nie wilka ilosc to Ci odrazu wpadnie w oko to co trzeba wyciac dacie rade nie martwcie sie jezeli cos to pytajcie pomoge Wam a jezeli chodzi o elektryke to trzeba zmienic wtyczke z 5 pinow na 8 i jak ktos chce ksenony to musi kupic przetwornice i nie wiem jak jest z przelacznikami cos trzeba pokombinowac ale dasz rade TRAVIZ

Ja lampy zamierzam zmieniac jakos na wakacjach, mam nadzieje ze to sie uda i po wakacjach bedzie juz a4 po lifcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...