Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

no z tego co napisał Góral to nie ma szans żeby D4S podeszło zamiast D2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady założyć d4s do przetwornic d2s, palnik się zaświeci bo prąd rozruchu mają taki sam (~23kV) ale zgaśnie więc przetwornica d2s i żarnik d2s :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcesz zmienić przetwornice d2s na d4s??

według mnie nie ma sensu, bo problem z zamiennikami d4s najtańsze w łodzi po 50zł, warszawa 85 zł oczywiście hid, oryginał około 130-150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oryginalnych palnikach nie ma widocznej różnicy przynajmniej ja nie widziałem jak testowałem,

więc jak masz ori przetwornice d2s to kup palniki d2s 5000K(hid) i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak tez uczyniłem..:)

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 16:58_________________________________________________założone żarniki 5000K i różnica niesamowita..... !!!!

Dzięki Wam Wszystkim za pomoc..:)

no i gra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja założyłem do B7 wczoraj OSRAM night breaker plus i coś nie widzę specjalnie różnicy...

do B5 tydzień temu z kolei założyłem OSRAM Silverlight i tu różnica jest spora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B5 tydzień temu z kolei założyłem OSRAM Silverlight i tu różnica jest spora..

a jak z barwom tych żarówek może dał byś jakieś foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie potrzeba żarówki H7 do A4 z reflektorem soczewkowym ?

Ilu Watowe ?

bo kupiłem jakieś H7 - zaraz sprawdze nazwe ale świecą słabo, co prawda fajnie na biało ale słaba widoczność w złych warunkach.

jakie polecacie ? Te Oramy night breaker plus będą najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ja kupiłem zwykłe hidowskie ksenony D2S kolega ma osramy i różnicy nie widać .... więc po co przepłacać..:D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:02_________________________________________________może w żywotności są słabsze ale cena też ostro się różni więc wole wyminić dwa razy i jeszcze wyjść lepiej na tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h4 to zwyczajny klosz w ktorym jest zarowka na swiatła długie i mijania ona ma 2 zarniki a h7 to mialbys soczewke w lampie bylaby bardziej przejrzysta niz klosz i tam masz 2 h7 zarowki kazda z nich ma 1 zarnik dlatego jedna jest do swiatel dlugich a druga do krótkich

przeciwmgłowe nic do tego nie maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłe klosze i kupiłem własnie night brejkery . założę i sobaczymy czy jest róznica. słyszałem ze przereklamowane troche sa. miałem kiedys (kilka lat temu w poprzednim samochodzie ) XD5. to jest coś. normalnie 55W ale temperature miały 5900k. świecą genialnie (juz kilka lat) teraz praktycznie nie dodostania. nie wiem czy jeszce to produkują. ale świeciły prawie jak hidy. miałem tez HIDy 6k i tez były ekstra. tylko mi cb zakłócało strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że albo wygląd albo widoczność :wink4: :wink4:

nie ma dobrych żarówek :disgust:

ratunek HID

ja w weekend przesiadłem się na Bi-ksenon żarnik D4s i co tu mówić

:kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...