Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Janekx te twoje to h7?

wygladaja mega dobrze:)

przekonałes mnie na plus dla OSRAM

a chciałem kupic BV ultra

:) czyli watro nie przeplacac i kupic osram i bede zadowolony tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dziś na spocie kolega był przekonany, że mam xenony :naughty:

Wg mnie tak :) tak to H7. Blue Vision Ultra wrzuciłem na długie, jak coś to mogę zrobić fotkę z włączonymi mijania osramach i długich BV - wtedy będzie ładnie widać różnice w barwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wziąłem się za wymianę zakupionych przeze mnie żarówek Blue Vision Ultra. Po wymianie, na pierwszy rzut oka widać, że świecą na biało. W nocy jest rewelacja w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Świecą o wiele dalej i jest o wiele lepsza widoczność ze względu na biały kolor. PS Jak wymienić postojówki? Lampy całkiem nie mogłem wyjąć, bo jest przyczepiona kostka. Czy ją trzeba jakoś wyjąć czy jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przesiadłem się z powrotem na Lampy boscha... wczesniej miałem Sonary na żarówka h1 i soczewce ...

Jakie polecacie żarówki do boschów H7 do mijania i drogowych?? :hi:

Ja założyłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/h7-osram-night-breaker-plus-nowosc-2szt-zarowki-i1890857501.html

Wsadziłem też pozycję z Philipsa, takie niebieskie xenon look czy jakoś tak i razem super się to prezentuje. Światło czyste, białe nie tak jak wcześniej żółte i o wiele jaśniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dziś na spocie kolega był przekonany, że mam xenony :naughty:

:hi: kolego to w końcu jakie masz tam żarówki h7 a może masz link do tych żarówek gdzie kupowałeś bo to już sprawdzony temat :notworthy:

chodzi mi o sprzedawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Janekx tych osram nie moge znalesc w h7 sa tylko h4 i h1 ;/ chyba sie zalamie

a jutro zamawiam takie lampki

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1938664047.html

musze cos znalesc zanim dojda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja ich szukałem to też ciężko było z h7, dlatego jak już się pojawiły to kupiłem od razu drugi komplet na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat w wszystkie auta ładuję tungsramy - tańsze od osram philips itd a jednak bardzo dobre.

Obecnie mam tungsram megalight +90% i naprawdę światła jest spooooro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, które żarówki będą najlepsze do jazdy nocą / podczas deszczów? Zależy mi na jak najlepszym oświetleniu drogi, pobocza.

P.S. Gdzie kupić żarówki, coby na podróbkę się nie wpakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem mijania H7 Philipsa Blue vision tak jak ktos wczesniej polecał i rzeczywiście fajnie świecą na biało w porównaniu do zwykłych. Cena niestety dwa razy droższa. Zwykłe H7 po 15zł a blue vison ponad 30zł za szt.

Postojówki już wcześniej zmieniłem na philipsa blue vision. POLECAM !!

Teraz halogeny jedynie się wyróżniają bo barwa światła lekko podchodzi pod żółty. No i długie (drogowe)

Jakie żarówki są w halogenach i przy drogowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a jak z oświetleniem drogi tymi philips dają radę bo osram cool blue hyper :wallbash: :wallbash: świeżo kupione

TRAGEDIA :disgust: ale fajnie wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie PHILIPS NightGuide świecą już troszkę i jestem bardzo zadowolony aczkolwiek przesiadam się na ksenony D4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło jest biało, czasami sie wydaje lekko niebieskie. Ale wydaje mi sie że słabo oświetlają drogę w porównaniu do zwykłych co świecą na żółto.

Mówie o philipsach. Jechałem na nich tylko 10 min. moze mi sie wydawało... Jeszcze musze poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te philips wpadają w niebieski trochę :rolleyes:

wpadają co najwyżej w lekko żółty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...