Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chodzi o postojówki to jest jakaś szansa żeby kupić coś co świeci troche mniej na żółto w B6 ?

Głupio to wygląda jak halogeny i krótkie świecą w miare białą barwą a postoje są żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te i postojówki też na biało świecą poza tym żarówki wytrzymały już dwa razy dłużej niż osram który miałem wcześniej także polecam je:

http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-bluevision-ultra-2szt-w5w-i1852120445.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiu a ja jednak chyba znalazłem.. kupiłem coś takiego

http://allegro.pl/h7-osram-night-breaker-wysylka-gratis-i1896662387.html

mam nadzieję że nie dałem ciała i będą dobre, teraz mam te z plusem i czekam na te wyżej, wtedy dam na mijania z plusem, a zwykłe na drogówki, kurcze te postojówki takie drogie? w porównaniu do ceny żarówek mijania czy drogowych to kosmos kurcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tak siedzę już nad tematem poprawy oświetlenia w mojej Audi. Czy kupić te Osram Night Breaker Plus czy Philips Blue Vision Ultra czy te xenony HID? Do wydania mam ok.150zł. Co polecacie, bo ja już mam mętlik w głowie. Czy te hidy z allegro nie będą zakłócały pracy cb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, tak siedzę już nad tematem poprawy oświetlenia w mojej Audi. Czy kupić te Osram Night Breaker Plus czy Philips Blue Vision Ultra czy te xenony HID? Do wydania mam ok.150zł. Co polecacie, bo ja już mam mętlik w głowie. Czy te hidy z allegro nie będą zakłócały pracy cb?

Blue Vision Ultra świecą bardziej biało niż night breakery. Bardzo biało świecą Osramy Cool Blue Hyper, ale nie mają homologacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak xenon to najlepiej kup całe lampy oryginalne, wtedy najlepiej od razu bi-xenon. Oczywistym jest, że żadna żarówka nie będzie świeciła Ci tj. xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio założyłem żarówki H7 PHILIPS X-TREME VISION 100% - http://allegro.pl/zestaw-philips-h7-x-treme-vision-100-najtaniej-i1899174378.html

Te 100% to jest ściema, ale różnica jest spora. Do tej pory stosowałem +30%, też Philpsa. Światło jest bielsze i droga znacznie dalej oświetlona, a zarazem nie oślepiają. Teraz odmierzam czas do spalenia. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pozytywne myślenie :cool1: Ja jednak skusze się na Philips Blue Vision Ultra

napisz jak wrazenia :) moze wrzuc jakies foto do porownania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie BV Ultra są bez rewelacji, ale świecą daleko i widoczność jest ok. Obecnie wrzuciłem je na długie. Tak to wyglądało:

SDC12161.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania

z lewej Osram Cool Blue H7 55W z prawej Philips Premium +30% H7 55W

Jednak wybór padł na Philipsy mimo żółtawej barwy lepiej oświetlają drogę i pobocze, osramy w deszczu i przed zmrokiem ledwo widoczne.

Cena: Osram komplet 27zł, Philips komplet 32zł

2af0scg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...