Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

miałem swego czasu philips blue vision i przepaliły sie po miesiacu, po tygodniu jedna i później druga, jakas wadliwa seria, kupiłem nihgtbrakery i teraz mam je wlozone do swiatel drogowych, bo na mijania trafił hid ;)

A ja w b4 w soczewce mam blue vision od 3 lat. Szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem swego czasu philips blue vision i przepaliły sie po miesiacu, po tygodniu jedna i później druga, jakas wadliwa seria, kupiłem nihgtbrakery i teraz mam je wlozone do swiatel drogowych, bo na mijania trafił hid ;)

Widocznie jakas slaba seria bo u mnie wytrzymaly ponad rok - 1 sie spalila. Zakupilem komplet nowych a starą wrzucilem na dlugie + jedna hipermarketowa i ciagle dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zwykłe Philips Premium + 30% extra light od prawie dwóch lat i nie narzekam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio skusilem się na Philips Diamond Vision. No i potrzymały 2 miesiące. Na szczęście bo dla mnie to tragedia była. Czasem miałem wrażenie że bez świateł jade tak to niebieskawo białe światło się gubi na ulicy. Faktycznie świecą około 5000k ale ja jednak wole widziec gdzie jade;) jutro kupuje osram night breaker - dam znac jak po zmianie.

Trzeba bylo zapodac Crystal Vision bo DV to juz troche za niebieskie... Moze miales podroby?

Kupiłem w dużym sklepie z częściami we Wro więc chyba ori, ale ciężko powiedzieć co obecnie jest oryginalne a co nie jak wszystko made in china jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam około miesiąca osram night braker i nie narzekam - są dobre dają fajne światło - zobaczę ile wytrzymają i podzilę się opinią z kolegami na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś w jednej spaliła mi się żarówka OSRAM jakaś standardowa, wytrzymała równy rok (trochę ponad 20 tys km). W drugiej lampie jest żarówka Philips NightGuide i świeci już ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś w jednej spaliła mi się żarówka OSRAM jakaś standardowa, wytrzymała równy rok (trochę ponad 20 tys km). W drugiej lampie jest żarówka Philips NightGuide i świeci już ponad 2 lata.

Ja uwazam, ze nie ma czym sie podniecac gdy zarowka wytrzymuje kilka lat bo jej jasnosc po tak dlugim okresie bardzo spada. Co rok powinno sie wymieniac zarowki, zwlaszcza w polsce gdzie trzeba jezdzic na swiatlach 24/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś w jednej spaliła mi się żarówka OSRAM jakaś standardowa, wytrzymała równy rok (trochę ponad 20 tys km). W drugiej lampie jest żarówka Philips NightGuide i świeci już ponad 2 lata.

Ja uwazam, ze nie ma czym sie podniecac gdy zarowka wytrzymuje kilka lat bo jej jasnosc po tak dlugim okresie bardzo spada. Co rok powinno sie wymieniac zarowki, zwlaszcza w polsce gdzie trzeba jezdzic na swiatlach 24/h

chyba że ktoś ma do jazdy dziennej :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zmieniam zdanie na temat Osram Ultra LIFE , może i długo by świeciły ale brakuje mi jednak dobrej widoczności.

Uległem pokusie i zainstalowałem HIDy zestaw kosztował mnie 460 zł efekt jak poniżej

1_befor.jpg

3_after.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez około 6mies Tunsgram +90, rewelacja ale, no właśnie ale spaliły się. Zainwestowałem w Osram Nightbreaker plus, świecą słabiej ale wg producenta mają wydłużoną żywotność, zobaczymy. W drugim samochodzie mam philipsy GT150, szkoda że już ich nie można zdobyć rewelacja biją obie wymienione żarówki na głowę a ma je już 14mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osram night breaker po ponad 4 miesiącach padła mi jedna żarówka - wymieniłem oczywiście komplet, bo wiem że pewnie za niedługo padła by druga; obecnie mam philips blue vision xenon effect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osramy mam ponad półtora roku i cały czas dobrze mi służą tak że trafiłeś chyba na jakieś felerne a ja super wypasione a trochę jeżdżę bo ponad 2tys. na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam od ponad roku philips x-treme power +100 i powiem ze wczesniej mialem zwykle tunsgramy.

przy zmianie na philips wyczyscilem klosz w sroku oraz odblysnik a gdy odpalilem wkoncu swiatlo bylem w szoku

swiatlo naprawde mocne, nie porownywalne do tandetnej zaroweczki

mijania ma inna barwe niz dlugie

po zmianie widac ze barwa zmienia sie na mniej biala

dodam ze mam h4

a planuje zmienic na blue vision i zalozyc swiatla dzienne philipsa co przedluzy zywotnosc moich zarowek

a w przyszlosci moze i pokusze sie na zmiane lamp na zespolone DEPO

ale tu mam pytanie

czy w lampach zespolonych ten sam rodzaj zarowki znaczy w zespolonych h7 blue vision bedzie swiecic lepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekiwał bym cudów zwiazanych z lampami zespolonymi i bluevision itd :gwizdanie:

Jak sie bawic w poprawe oswietlenia to conajmniej zestaw HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem o co ci chodzi ale musialbym kupic lampy lub soczewki przystosowane do tego a na dodatek montowac spryskiwacze na swiatla prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole narazie odmlodzic moje oooo nowymi lampami poniewaz nie oczekuje nie wiadomo czego tylko pytalem czy jest roznica pomiedzy waleo przed liftem a tym co chce zalozyc.

mysle ze cos bedzie widac a na dodatek efekt wizualny bo przeciez wiecznie tego auta miec nie bede wiec po co komus prezent robic jesli mi sie to nie wroci

po za tym chce kupic swiatla dzienne i jak wroce z pracy we wrzesniu montuje jakies caraudio w ktorym juz mi doradzales i poprostu szkoda mi wyrzucac kase na dodatkowe hidy plus montarz spryskiwaczy itp

uwazam ze po cos ta soczewka jest w tych zwyklych h7 zeby jakas roznica byla nie mowie ze to xenon ale zawsze inaczej sie spojrzy na swoje malenstwo :rolleyes:

mam tylko jedno pytanie juz na przyszlosc

w lampach zespolonych gdy wlaczamy swiatla drogowe to soczewki swieca tez? czy gasna jak mijania w zwyklych h4 valeo? i 2 pytanie zalozyc te bluvision czy zostac przy xtreme philipsa tylko kupic h7 w tych nowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zespolonych świeca jednocześnie mijania i drogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiłem te żarówki Żarówki Philips H7 Bluevision Ultra 2szt

http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-bluevision-ultra-2szt-katowice-i1744634524.html

Świecą znacznie jaśniej, zobaczymy ile poświecą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuloo wlasnie o nich pisalem

jak zamontuje zespolone to kupuje h7 ktore wstawiles od razu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...