Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Witam: Błędy klimatronika


piotrek1998

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji

sprawdź VAGiem i napraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podepnę sie pod temat

próbowałem wpisać kody na klimatronika zeby sprawdzić temp wody chłodzącej na klimatroniku-i nic nie moglem zrobic bo nie działa

Na zapalonym silniku wyłączyłem klimatronic i wcisnolem i trzymałem przez nawet 10 sek obieg i następnie nacisnolem (trzymając obieg) grzanie na szybe - i nic nie drgnelo

Potem podobnie tylko klimatronic wskazywał stopnie( byl załączony) i tez obieg+grzanie na szybe i tez nic

trzymałem obieg przez 3 -15 sek i potem grzanie szyba dłużej naciskałem i krocej w rożnych kombinacjach i tez nic nie pokazało na klimatronicu oprócz temp którą miałem zadaną

czy ja cos nieudolnie robie czy cos nie gra w moim aucie-prosze o pomoc

Dzieki

Sorki walnolem gafe a pisze ze nie obejmuje to B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedi35 - czy przypadkiem nie wciskales przyciskow OBIEG + grzanie na szybe (lewy gorny rog panelu klimy)? bo powinienes nacinac OBIEG + strzalka do gory (prawy gorny rog panelu klimy).

temp cieczy chlodzacej bodajze jest na kanale 49.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i podepnę sie pod temat

próbowałem wpisać kody na klimatronika zeby sprawdzić temp wody chłodzącej na klimatroniku-i nic nie moglem zrobic bo nie działa

Na zapalonym silniku wyłączyłem klimatronic i wcisnolem i trzymałem przez nawet 10 sek obieg i następnie nacisnolem (trzymając obieg) grzanie na szybe - i nic nie drgnelo

Potem podobnie tylko klimatronic wskazywał stopnie( byl załączony) i tez obieg+grzanie na szybe i tez nic

trzymałem obieg przez 3 -15 sek i potem grzanie szyba dłużej naciskałem i krocej w rożnych kombinacjach i tez nic nie pokazało na klimatronicu oprócz temp którą miałem zadaną

czy ja cos nieudolnie robie czy cos nie gra w moim aucie-prosze o pomoc

Dzieki

w B6 to nie działa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry podepnę się pod temacik, mianowicie jak chce użyć sztrzałek (góra dół) tych po prawej stronie to na wyswietlaczu nic nie pokazuje tylko jak wcisne żeby wiało z centralnych klatek to swiecie się ze to jest załączone, to tak ma być czy coś nie tak jest??? dodam ze gdy przycisnę strzałkę to mimo tego że nic nie wyświetla to dmucha na szybę a jak w dół to na nogi tylko tak bardzo delikatnie prawie nieodczówalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolasterka - po wcisnieciu na ekranie klimy powinny sie podswietlic odpowiednie strzalki (nad lub pod miejscem gdzie podswietla sie "kratka").

Musialbys podpiac VAGa i zrobic test wyswietlaczy w aucie, a wowczas zobaczysz czy podswietla te segmenty ekranu. Inaczej nie wiem jak to sprawdzic. Jedno jest pewne - powinny sie podswietlac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem test wyświetlacza klimatronikiem ( po wpisaniu kodu) i własnie te strzałki mi się nie podswietlaja, i nie wiem co z tym zrobic[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 09:24_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...