Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobór wzmacniacza


Rekomendowane odpowiedzi

witam chce kupić jakiś używany wzmacniacz głośniki będę kupował carpower na tył jakieś 160wat na przód około 80wat + subufer lub tuba jakiej mocy powinien być wzmacniacz ile musi mieć kanałów.

głośniki carpower - zły wybór

głośniki na tył - rozumiem przez to że na półce, daruj sobie

subufier lub tuba - SUBWOOFER tylko i wyłącznie

wzmacniacz, ja bym zastosował jeden, 4 kanałowy

podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć, jakie radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota na wzmak to około 150 a radia ma JVC

a czemu głośniki te sa złe kupywałem juz takie głośniki do astry i grały ładnie

teraz mam z przodu w drzwiach jedną nokie i z drugiej strony boshmann 80w to tego głośnika wogule nie słychać tylko chyrczy j...any

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota na wzmak to około 150 a radia ma JVC

a czemu głośniki te sa złe kupywałem juz takie głośniki do astry i grały ładnie

teraz mam z przodu w drzwiach jedną nokie i z drugiej strony boshmann 80w to tego głośnika wogule nie słychać tylko chyrczy j...any

więc ja w tym temacie niestety nie pomogę, bo wzmak za 150 zł ? alphard albo boszman :thumbdown:

za te pieniądze które chcesz wydać kupuj to co jakoś tam będzie grało...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tubę odradzam , subwofer o mocy 500w rms musisz mieć ok. 300 watt na wzmaku ( można też mostkować kanały) + głośniki więc tanie wzmaki nie wyciagną mocy . do tego jeszcze dochodzi jakość dźwieku ( chyba że Ci nie zależy) , czyli filtry we wzmacniaczu, zwrotnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odradzacie tube ? Dlaczego Carpower to zly wybor ? Dlaczego przy obciazalnosci cewki glosnika rzedu 500W RMS wzmacniacz musi dostarczac 300W RMS ? W zaleznosci od odpowiedzi autor pytania moze zmienic kierunek swoich poszukiwan o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się na sekundę, mam takie coś w półce GTO 937 http://www.allegro.pl/item865486015_glosniki_jbl_gto_937_6x9_100w_rms.html

Wiem, że odradzacie takie rozwiązanie ale nie planuje rozbudowy audio (może kiedyś z przodu ale to wątpliwe), jednakże zastanawiam się nad jakimś wzmakiem pod te głośniki bo radyjko nie daje rady i nie można ich w pełni wykorzystać.

Warto w ogóle szukać czegoś pod te głośniki czy sobie odpuścić ?

Ewentualnie co w miarę taniego można by kupić...jakiś Blaupunkt ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. bylem kiedys w posiadaniu podobnych glosnikow. lecz starszy model jeszcze jak jezdzilem fiesta. mialem je podpiete pod wlasnie blaupunkta. Blaupunkt GTA 4 Special MK II. osobiscie dla mnie bylo ok. ale zaawansowani milosnicy car audi nie poleca tego typu sprzetu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. bylem kiedys w posiadaniu podobnych glosnikow. lecz starszy model jeszcze jak jezdzilem fiesta. mialem je podpiete pod wlasnie blaupunkta. Blaupunkt GTA 4 Special MK II. osobiscie dla mnie bylo ok. ale zaawansowani milosnicy car audi nie poleca tego typu sprzetu :hi:

Wiem, że nie polecają :wink4: Jednak nie jestem audiofilem i nie wiadomo czego nie potrzebuje. Poprostu chce mieć ciut lepiej niż seria a te głośniki nawet pod samym radiem grają lepiej. Co innego jak bym miał bose :)

Dzięki za odpowiedź :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przedziale cenowym ciężko coś wybrać, kenwood już sprzedany to resztę sobie odpuść

proponuje coś takiego, może uda ci się tanio wyrwać http://www.allegro.pl/item870760207_alpine_mrv_f307_v12_4_kanaly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...