Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uniwersalne wielozadaniowe radio ,,no name''


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie wszystkich witam :hi:

Jako ze jestem srednio zadowolonym posiadaczem radia delta postanowilem je wiec zamieniic na wielofunkcyjne urzadzenie od cd zaczynajc poprzez USB i na funkcji bluetooth konczac.i przegladadjc kochane alle na wszystkie sposoby cos takiego w oko wpadlo mi:

http://www.allegro.pl/item843112762_nowosc_carinfotainment_cd_usb_mp3_tel_bluetooth.html

co wy drodzy forumowicze o tym myslicie?

jak podchodzicie do sprzetu za 150 zl?

mysle ze na probe mozna kupic i sie przekonac czy warto :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a morze lepiej firmową uzywkę typu jvc lub blaupunkt... jakoś nie mam przekonania do radi no name choć miałem w starym aucie radio cd mp 3 marki Red Star z windą itp itd spoko dostałem za darmo grało jak grało a co najciekawsze padło łupem żlodzieji... szok osobiście proponuje ci kupić jakieś nowe radio np jvc są promocje czasami po ok 230zł lub uzywane za tą kwote którą przedstawiłeś wybór jest spory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego- nie radze kupować radia "no name". ostatnio kolego kupił sobie do vectry jakieś tam radio peying i niby miało byc na podzespołach pioneer, ale co sie okazało to badziew. jak wrzucał płyte to chyba ze 2 minuty musiał czekac az co ś wczyta, a i tak czasami wywalało płytę. Jakieś jescze inne miał z nim problemy i szybko sie go pozbył i kupił używane jvc. Poza tym kolor podswietlenia pasuje raczej do vw niż do audi. Ja generalnie polecam pioneer-nigdy nie zawiódł świetnie gra i fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pchaj się w takie wynalazki.. szkoda kasy i nerwów.. laser kiepski.. wzmacniacz wewnętrzny napewno pozostawia wiele do życzenia.. lepiej poszukaj używki znanego producenta np alpine, pioneer czy nawet jvc.. będziesz wiele bardziej zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radze... kolega kilka lat temu kupił cos w tym stylu :wallbash: pograło poł roku... gwarancji nie uznali i smietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie masz oczekiwania, ale ja kiedyś bawiłem się w takie radia - były karty sd, było mp3, usb i inne wodotryski za parę groszy, ale jak na moje ucho - bardzo duże szumy i bardzo lipny dźwięk. Myślę, że to radio wyleciałoby z Twojego auta po pierwszym włączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...