Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z Kluczykiem


klimas00

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem samochód z 1 kluczykiem jest to kluczyk z pilocikiem czyli centralnym i jest w nim imobilaizer , i po jakimś miesiącu przestał mi działać centralny to otwierałem samochód ręcznie i po jakimś tygodniu pękło mi mocowanie kluczyka z pilocikiem i żeby odpalić samochód to musi się stykać kluczyk z pilotem bo w nim jest oczywiście imobilaizer i nie wiem co teraz począć i też chciałbym dorobić zapasowy kluczyk i nie wiem czy jest to możliwe .

Proszę o odpowiedz pozdrawiam z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej kupić ? i tanio jakoś i jaki to koszt ? scyzoryka

pzdr.

allegro :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem to : http://www.allegro.pl/item845834261_dedykowany_sterownik_vw_audi_seat_skoda_logo.html i czekam na przesyłkę mam nadzieje , że będzie chodziło i wszystko będzie ok :cool1:

parna chińska podróbka ale cóz,.... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grot oczywiście nie będzie chiński bo na tym nie można oszczędzać , no ale powtarzam pytanie czy to będzie chodziło ?

:mysli:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 10:54_________________________________________________a i jeszcze coś pisałeś żeby zakodować "vagiem" tzn czym ?? chodzi ci o podłączenie samochodu pod komputer ?? :mysli:

kluczyki już przyszły... dobry dzień na posklejanie tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jesli kupie kluczyk używany z takimi samymi nr seryjnym co mój kluczyk dorobie grot to da się go zaprogramować czy trzeba wymienić cały środek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Wymienić musisz tylko transponder na nowy i go zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jesli kupie kluczyk używany z takimi samymi nr seryjnym co mój kluczyk dorobie grot to da się go zaprogramować czy trzeba wymienić cały środek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Jeżeli masz jakiś zapasowy kluczyk to przekładasz pastylkę immo (transponder), docinasz grot i robisz tak jak pokazano tu -->http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/index8.html

Jeżeli nie masz kluczyka, z którego mógłbyś przełożyć pastylkę to wtedy kupujesz na alledrogo. musisz tylko wiedzieć jaką kupić.

Rozpoznać rodzaj pastylki można jeszcze wg VIN:

jak ma w VIN-ie V to ID13

a jak W to Crypto ID48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dostane taki transporter a co z immo? Wystarczy tylko zgrać kapsułki? Czy jak to się tam nazywa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Gdzie? Np tu TRANSPONDER CRYPTO 48 ID48 TP08 T6 MEGAMOS VW AUDI (3509828792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy 600zl za dorobiony kluczyk to duzo?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Zależy dla kogo

Ja dorabiałem u siebie w A3

Koszt wyniósł około 120zł

Interfejs (nie znałem pinu), kluczyk (pilot) używany,transponder, grot + dorobienie frezów

Pytałem to samo dorobienie grotu oraz zaprogramowanie pastylki (bez pilota) chcieli 500zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...