Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)


Kaczmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Kilimatronic jak odpalę auto zawsze ustawia temperaturę na 22 C czy tak ma być? :confused4: Mimo że ostatnio przed zgaszeniem ustawiłem np. 26 C Da się to zmienić?

a uzywasz tego samego kluczyka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze-dopiero doczytalem,ze o B5 chodzi-w B6 ,jak wyjmiesz kluczyk-to przy nastepnym wlozeniu tego samego klucza-bedzie ta sama temp-zostaje,jakby przypisana do kluczyka-chodzi o to,ze dwie osoby moga uzywac innych kluczy,no i ustawien,wiec klimatronik zapamietuje te ustawienia,ale jak w B5 jest-nie wiem-sorry kolego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zapamiętuję temp, przynajmniej taką jak ustawiłem, co do 2klucza to zobaczę jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W '96 zapamietuje temperature i obroty dmuchawy swiezego powietrza,tzn.na ile kresek ustawimy tak samo powinno bys po ponownym wlozeniu kluczyka.Bynajmniej u mnie tak jest.

Nie powinno tak byc ,ze zmienia temperature na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zegarek na liczniku chodzi dobrze, czy musisz go przestawiac co jakis czas?[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:46_________________________________________________albo po wyciagnieciu kluczyka, zapaleniu postojowek, i otwarciu dzwi, piszczek w liczniku nie piszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czemu pytasz o zegarek?? no własnie z nim problemy tez mam ..... chodzi nie standartowo przyspiesza cały czas i musiałbym o minute chyba tygodniowo go cofac .. piszczek działa ... i na poprzednim lkimatronicu było okey tyle ze nie działały funkcje jak powinny tzn . nie dawało sie sterować klapkami dopiero sie zmianiały ustawienia po wyłaczeniu i włączeniu zapłonu na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za to wszystko odpowiada jeden bezpiecznik, mi sie on kiedys przepalil i klimatronik nie trzymywal ustawien, zawsze 22stopnie i auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukac w skrzynce z bezpiecznikami z lewej strony deski, a ktory to dokladnie niepamietam, bo zauwazylem ze cos jest nie tak z klimatronikiem, i zaczelem sprawdzac bezpieczniki jeden po drugim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny temacik tylko ze mnie zegarek opóźnia co jakiś krótki czas :/

a co do klimy to zapamiętuje ostatnie ustawienia choć czasem zdarzy się tak ze nie zapamięta , ale to tak raz na ruski rok :)

ale mam pytanie jak wyłączę klime a mam klimatronika przed lifta znaczy się wyłączę cały nawiew zero kresek wentylatora to te powinien zapamiętać to ze jest wyłączony ?? Bo mnie zawsze po przekręceniu kluczyka po kilku sek startuje tak jak by z AUTO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...