Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6 1995 sedan] Moja A4


KeN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy :a4fan:

mam ją od 3tygodni i jestem bardzo zadowolony :grin: to moje pierwsze autko w życiu i cieszę się bardzo że to akurat :audi:

wyposarzenie: 2xAirbag, 2xelektryczne szyby i lusterka, elektryczny szyberdach, centralny zamek+alarm z pilota+domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka, halogeny wbudowane fabrycznie w lampy, instalacja LPG (sekwencja firmy KME za 3500zl).

planuję wstawić jakieś felgi 16" i zmienić tylne lampy na te z modelu po lifcie.

zastanawiam się jeszcze nad przyciemnieniem szyb, ale nie wiem czy to dobry pomysł - proszę o jakieś sugestie

pict9051wp6.th.jpgpict9052ns7.th.jpgpict9054ja0.th.jpgpict9055wq7.th.jpgpict9056vr4.th.jpg

95e0afa73bd351ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jakies ladne alu,

lusterka, klamki pod kolor

szyby przyciemniane :angry: nieeee

Pozatym OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Kamil mówi, klamki i lusterka pod kolor (albo chrom, to już zależy od tego jak chcesz żeby wyglądało : )

Przyciemnienie? Hmmm ogólnie jestem za, ale nie mam pewności jak to będzie wyglądało z czerwoniutką niunią : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zmian i bedzie cacy tylko nie chromowane lusterka to do czerwonej :a4fan: nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :audi: lampki stare wek nowe zalozyc i bedzie luxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ktos w mojej miejscowosci ma taką samą czerwoną :a4fan: i ma przyciemniane szybki - juz mi sie odwidziały, nie za bardzo pasują...

dzieki za opinie o mojej :a4fan: Wasze sugestie dały mi do myślenia (szczególnie malowanie klamek i lusterek)

Za 2 tyg. sesja :bicz: pozniej wakacje i duuuzo wolnego czasu aby wziac sie za robote :cool:

zobaczymy co z tego wyjdzie

aha, mam jeszcze jedno pytanko - nie mam klimy i czy da sie ją założyć w jakims serwisie/warsztacie (jaka jest mniej wiecej cena)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tyg. sesja :bicz: pozniej wakacje i duuuzo wolnego czasu aby wziac sie za robote :cool:

zobaczymy co z tego wyjdzie

aha, mam jeszcze jedno pytanko - nie mam klimy i czy da sie ją założyć w jakims serwisie/warsztacie (jaka jest mniej wiecej cena)?

o klimie pogadaj z Iceman

życzę powodzenie w sesji. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...