Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6 1995 sedan] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy :a4fan:

mam ją od 3tygodni i jestem bardzo zadowolony :grin: to moje pierwsze autko w życiu i cieszę się bardzo że to akurat :audi:

wyposarzenie: 2xAirbag, 2xelektryczne szyby i lusterka, elektryczny szyberdach, centralny zamek+alarm z pilota+domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka, halogeny wbudowane fabrycznie w lampy, instalacja LPG (sekwencja firmy KME za 3500zl).

planuję wstawić jakieś felgi 16" i zmienić tylne lampy na te z modelu po lifcie.

zastanawiam się jeszcze nad przyciemnieniem szyb, ale nie wiem czy to dobry pomysł - proszę o jakieś sugestie

pict9051wp6.th.jpgpict9052ns7.th.jpgpict9054ja0.th.jpgpict9055wq7.th.jpgpict9056vr4.th.jpg

95e0afa73bd351ba.jpg

Opublikowano

napewno jakies ladne alu,

lusterka, klamki pod kolor

szyby przyciemniane :angry: nieeee

Pozatym OK

Opublikowano

typowe a4 :cool:

Opublikowano

Tak jak kolega Kamil mówi, klamki i lusterka pod kolor (albo chrom, to już zależy od tego jak chcesz żeby wyglądało : )

Przyciemnienie? Hmmm ogólnie jestem za, ale nie mam pewności jak to będzie wyglądało z czerwoniutką niunią : )

Opublikowano

Ladna jak kazde :a4fan: Pomysl o zmianie przednich i tylnych lamp na te po lifcie no i felg na jakies ladne alu.

Opublikowano

KeN mam nadzieje ze zaprezentujesz autko na zywo :wink:

co do zmian lampki tył koniecznie :grin:

Opublikowano

ładna seria :wink:

Opublikowano

Kilka zmian i bedzie cacy tylko nie chromowane lusterka to do czerwonej :a4fan: nie pasuje

Opublikowano

Tak jak pisza koledzy felgi trzeba założyć, lampki wymienić :a4fan:

Ogólnie ładna Audiczka

Opublikowano

Ładna :audi: lampki stare wek nowe zalozyc i bedzie luxx

Opublikowano

Ładny kolorek.Drobny lif i będzie cacy.

Opublikowano

ladna ale tyl lift przod tez by bylo dobrze :evil: no i alu moze 17?

Opublikowano
  • Autor

wiecie, ktos w mojej miejscowosci ma taką samą czerwoną :a4fan: i ma przyciemniane szybki - juz mi sie odwidziały, nie za bardzo pasują...

dzieki za opinie o mojej :a4fan: Wasze sugestie dały mi do myślenia (szczególnie malowanie klamek i lusterek)

Za 2 tyg. sesja :bicz: pozniej wakacje i duuuzo wolnego czasu aby wziac sie za robote :cool:

zobaczymy co z tego wyjdzie

aha, mam jeszcze jedno pytanko - nie mam klimy i czy da sie ją założyć w jakims serwisie/warsztacie (jaka jest mniej wiecej cena)?

Opublikowano

Za 2 tyg. sesja :bicz: pozniej wakacje i duuuzo wolnego czasu aby wziac sie za robote :cool:

zobaczymy co z tego wyjdzie

aha, mam jeszcze jedno pytanko - nie mam klimy i czy da sie ją założyć w jakims serwisie/warsztacie (jaka jest mniej wiecej cena)?

o klimie pogadaj z Iceman

życzę powodzenie w sesji. :afro:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie, mam nadzieje ze jakos zalicze :rolleyes:

dzieki za info

:a4fan: rulezz :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.