Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

najgorzej jak beda sie jej pytać gdzie ten kozak z którym pukam dópy na dwa baty

Pamiętaj koniecznie żeby wskazać jej odpowiednią osobę.

Niech się plakietkami przypadkiem nie sugeruje :decayed:

No chyba że, jakby co to jadę z żoną - ona zawsze mnie obroni :naughty:

Opublikowano

najgorzej jak beda sie jej pytać gdzie ten kozak z którym pukam dópy na dwa baty

Pamiętaj koniecznie żeby wskazać jej odpowiednią osobę.

Niech się plakietkami przypadkiem nie sugeruje :decayed:

No chyba że, jakby co to jadę z żoną - ona zawsze mnie obroni :naughty:

ostatnio to Ty ją broniłeś z tego co pamiętam :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ewakuowałem :decayed:

Opublikowano

Ewakuowałem :decayed:

:polew: :polew: dokładnie :wink4:
Opublikowano

Ewakuowałem :decayed:

jakoś nie narzekała do momentu aż przyszedłeś :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ewakuowałem :decayed:

a co , miała branie ??? :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ewakuowałem :decayed:

a co , miała branie ??? :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

fajna pupa to co nie miała mieć :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fajna pupa

sie sprawdzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czy Wy tak musicie :?: Od samego rana :?: Dzisiaj :?:

:decayed:

Opublikowano

Czy Wy tak musicie :?: Od samego rana :?: Dzisiaj :?:

:decayed:

a co to ?? jakies swieto dzisiaj ??? :kox:

Opublikowano

matki boski zielny ... :decayed:

Opublikowano

Pytanie

ja chce jechać w czwartek na zlot z kim mam to załatwić

zeby zarezerwować pokój

bo słyszałem ze są jakies problemy

Opublikowano

jest w tej sprawie info w temacie zlotu ( 2 post ) :wink4:

Opublikowano

no ale ja nie przyjade na zlot tylko prywatnie

wiec nie wiem o co chodzi mam urlop i przyjade odpocząć a ze zlot bedzie w piatek to będzie ja nie widze problemu

chyba ze nie wiem czegoś ??

może o kółku wzajemnej adoracji Vipowej i Moderatorowej

Opublikowano

Właśnie - Jarko kiedy napiszecie kto jaki pokój dostał? (heh ja bym prosił o ten sam co rok temu :P...)

Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :naughty::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :naughty::decayed: :gwizdanie:

wysokością przelewu :decayed:

Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :naughty::decayed: :gwizdanie:

wysokością przelewu :decayed:

to Miron znowu w tym roku masz pokój w piwnicach hotelu :decayed:
Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :naughty::decayed: :gwizdanie:

wysokością przelewu :decayed:

to Miron znowu w tym roku masz pokój w piwnicach hotelu :decayed:

nie nie

Jarko mówił, że od Mirona dostał tyle, że na parking styknie tym razem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.