Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

no to ja odpadam oska nawet nie rusze z miejca z tymi sankami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

możemy zrobić wyścigi na sankach z jakiejś górki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak tam mireńku ? :naughty: dygasz się ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko tam była jakaś górka pod chatą nie ? :gwizdanie: :cool1:

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:45_________________________________________________

Jak macie jaja to ja nie mówię nie :gwizdanie: :cool1:

może zrobimy wyścigi równoległe Poziek :naughty: i każdy po 3 sanki za sobą :decayed:

no to ja odpadam oska nawet nie rusze z miejca z tymi sankami :gwizdanie:

nic się nie martw - rok temu nawet bez sanek nie ruszały z miejsca a nawet były takie co gasły nie Kerczi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

niedoczekanie Twoje :decayed:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:49_________________________________________________ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: :naughty: :naughty:

99kg to mial w zeszlym miesiacu teraz to bedzie juz wiecej :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

lewa noga u ciebie się ni liczy bo jest chuda jak admin :naughty: :naughty:

a prawa normalna, wręcz dopakowana bo przecież gaz ciśniesz w swoim przecinaku dzień w dzień :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem 86kg

a potem wszedłem drugą nogą :decayed:

lewa noga u ciebie się ni liczy bo jest chuda jak admin :naughty: :naughty:

a prawa normalna, wręcz dopakowana bo przecież gaz ciśniesz w swoim przecinaku dzień w dzień :cool1: :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko tam była jakaś górka pod chatą nie ? :gwizdanie: :cool1:

Górek Ci w Bukowinie dostatek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Miron ma 80% wagi od pasa w górę

Ja mam 80% od pasa w dół :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

resztę można sobie łatwo dopowiedzieć co komu ile waży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

Miron ma 80% wagi od pasa w górę

Ja mam 80% od pasa w dół :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

resztę można sobie łatwo dopowiedzieć co komu ile waży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to niezłe masz pięty i kolana skoro fajfki nawet nie widać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu - przy zjeździe z górki duże znaczenie ma masa - a tego mi nie brakuje :decayed:

Mironku, nie wiem czy wygrasz, bo powiem Tobie, że "grubemu" też tej masy ostatnio nie brakuje :kox::naughty::tongue4:

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 14:58_________________________________________________

to niezłe masz pięty i kolana skoro fajfki nawet nie widać :polew:

zobaczysz przy hamowaniu co będzie widać a co nie :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:

Mirka da radę, spuści z barów i klaty trochę powietrza, bo będzie mniejszy opór i może stawać do realizacji :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to mieliśmy go wziąć z zaskoczenia a tak spartoliłeś akcje co się Mirka wystraszy i nie będzie chciała stanąć do zawodów :evil:

Mirka da radę, spuści z barów i klaty trochę powietrza, bo będzie mniejszy opór i może stawać do realizacji :naughty: :naughty: :naughty:

no mam nadzieję, że nie zmięknie i nie popuści :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

może jakieś nagrody ustalimy ?

proponuję aby organizatorzy za pierwsze miejsce wręczyli buteleczkę cytrynówki :gwizdanie:

oczywiście proszę mi ją dostarczyć do VIP-roomu na poddaszu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję aby organizatorzy za pierwsze miejsce wręczyli buteleczkę cytrynówki :gwizdanie:

Miron w Pile też miał postawić butelkę wódki, a co przyniósł to wszyscy widzieli więc lepiej określ pojemność :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron w Pile też miał postawić butelkę wódki, a co przyniósł to wszyscy widzieli więc lepiej określ pojemność :kox:

dla Mireczki małpkę (starczy my na 3 lata) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Mireczki małpkę (starczy my na 3 lata) :kox:

Będą z Lukasem łoić wąchając kapselek :naughty::kox::polew::travolta::nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...