Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Problem z mocą-logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brat posiada A6 98rok 2.5TDI

i od samego poczatku slabo mu szla tzn. wogule nieciagnie, poprostu jedzie i tyle oto logi dynamiczne...

Niema zadnych bledow w sterownikach pozatym rozpedza sie do 4000obr/min i dalej niechce isc !!!!!!!

Ile turbo w 2.5 v powinno pompowac ??? bo tu chyba za malo cisnie ??

<img src="http://img130.imageshack.us/img130/4886/000dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img695.imageshack.us/img695/6948/001dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img130.imageshack.us/img130/3208/003dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img130.imageshack.us/img130/9245/004dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img41.imageshack.us/img41/2131/008dynp.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img85.imageshack.us/img85/384/011dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /><img src="http://img188.imageshack.us/img188/5223/010dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

gdzie logi??????

Opublikowano
  • Autor

Juz powinny byc ;)

Opublikowano

hejka,..miałem podobnie w moim 1,9 TDI skończyło się na wymianie przepływomierza. A straszyli mnie turbiną.

pozdrawiam

Opublikowano

tutaj ewidentnie widać przepływomierz no i z lekka turbina hula ciśnieniem...

Opublikowano

u mnie turbo ładuje 2500-2600

Opublikowano

u mnie turbo ładuje 2500-2600

o tyle dziwne ze ECU raczej nie buja tak wysoko (chyba ze na mega czipie) - a na seryjnych mapach jazda w tym momencie sie konczy trybem awaryjnym ....

kolego f16mysliwiec -> przekaz bratu, aby w pierwszej kolejnosci zajal sie temperatura silnika w swoim 2.5 tdi, jeszcze zanim zajmie sie przeplywka. W logach widac (w trakcie rozpedzania silnika do > 4000 rpm !!) temperature 62,1 -> nie wiem czy to blad jakis, bo wydaje sie nieprawdopodobne aby temperatura nie drgnela nawet o 0.1 stopnia w trakcie rozpedzania ....

napisz co sie dzieje z temperatura plynu chlodzacego - (czy samochod normalnie sie zagrzewa w czasie jazdy ?, co pokazuje wskaznik na desce ?, jakie temperatury pokazuje vag w grupie 007...?)

Opublikowano

napisz co sie dzieje z temperatura plynu chlodzacego...

kolega f16mysliwiec jakby wstawił nam pełen pakiet logów jak przystało na forum to byśmy mogli coś więcej powiedzieć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie przyplywki nadal c**jnia ;/ tak samo jak przed co to mzoe byc ??

Opublikowano

Po wymianie przyplywki nadal c**jnia ;/ tak samo jak przed co to mzoe byc ??

pewnie przepływka z allegro :gwizdanie: dziury w dolocie nie ma?

Opublikowano

Po wymianie przyplywki nadal c**jnia ;/ tak samo jak przed co to mzoe byc ??

Wstaw logi dynamiczne 003 008 010 na tej przepływce.

Opublikowano

Po wymianie przyplywki nadal c**jnia ;/ tak samo jak przed co to mzoe byc ??

kolego, jeszcze tak mozemy dlugo zgadywac...

obecnie to bardziej bs (003 + 011) by sie przydaly. (czy turbo ma prawidlowe sterowanie)

Daj znac czy zadzialales cokolwiek w sprawie temperatury osiaganej przez silnik (chyba ze znasz problem/wyjasnienie ?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.