Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[..] na drugi dzien zalałem oryginalny Audi i problem znikł. Klientom lejemy równiez do 3,0tdi castrola z normą audi.

A jaki to "oryginalny Audi"? Olej marki Audi?

Tak albo oryginalny z logo audi albo Castrol 504.00 507.00 dla serwisu audi

Opublikowano
  • Autor

Jakiego rozmiaru były oryginalne felgi zakładane fabrycznie 17'' i 18''? Chodzi mi oczywiście o szerokość i ET. Wiem, że ludzie zakładają różne, żeby wyglądały jak najlepiej. Ja jednak wolałbym pozostać przy oryginale. Ale właśnie jakie rozmiar to oryginał?

A tak z ciekawości, czy był jakiś konkretny model felgi montowany w 2007 roku do S-line'a?

Dla mnie najładniej wyglądają felgi z RS4 z podwójnymi ramionami. Może uda się znaleźć jakieś w dobrym stanie i w niezłej cenie.;)

Opublikowano

Ori to bylo zawsze ET43.

Opublikowano
  • Autor

ET43, przy jakiej szerokości felgi? 7.5 cala, czy może 8 cali?

Opublikowano

7,5' dla 17", a 8' dla 18"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki. To już wiem jakich szukać. :)

-------------------------

Edit:

Zastanawiam się nad felgami 18'', ET33, szerokość 8J. Czy to coś przypasi do mojego autka? Czy trzeba jakiś dystans?

Ewentualnie mógłbym kupić ET54 i szerokość 7,5J, ale te mi jakoś za wąskie się wydają.

Opublikowano

ET33 bedzie OK. Felga 8 cali + opona 235 i bedzie idealnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie za bardzo wystawała na zewnątrz?

Opublikowano

Moze wystawac, ale wizualnie tylko, poza obszar auta nie bedzie.

Podejrzewam, ze efekt bedzie zblizony do tego, co ja mialem przy 235/35/19 - mozesz rzucic okiem w moim temacie.

Opublikowano
  • Autor

Przebrnąłem przez Twój długaśny wątek i znalazłem, że masz ET48 i dystans 15mm (przód), więc to tak jak w moich planach ET33.

Na zdjęciu wygląda jakby miało obcierać, ale skoro mówisz, że nie, to ufam, że to bezpieczne rozwiązanie.:)

Opublikowano

Najprosciej bedzie jak sprawdzisz po paru miesiacach nadkola :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tak, to najpewniejsze. ;)

Ale wolałbym jednak, żeby wszystko było ok od początku.

ET35 jest podobno w 100% bezpieczne, więc może te 2mm nie robią różnicy. ;)

Opublikowano

Trezor - osobiście mam ET 35 i gdymy miał wybór to zakładałbym ET33 :wink4:

Opublikowano

ja mam przod 8.5x18 et30 i tyl 8.5x18 et 20 i gleba -zawieszenie gwintowane

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:17_________________________________________________3.0 tdi 283ps i 580Nm 5.9 do 100 :>

Opublikowano
  • Autor
3.0 tdi 283ps i 580Nm 5.9 do 100 :>

Proponujesz? ;)

Edit:

Niestety z felgami o ET33 nic nie wyszło, bo sprzedający pomylił się i felgi nie miały takiego rozmiaru.

No ale mam na oku kolejne tym razem o ET42. Zastanawiam się tylko, czy takie nie będą się dużo gorzej prezentować. :confused4: Co Wy na to?

Opublikowano

Zawsze to można założyć dystansik w zależności od wymagań kierownika i będzie ok :good:

Opublikowano
  • Autor

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

Opublikowano

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

ja jeszcze tego nie zrobiłem :)

Opublikowano
  • Autor

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

ja jeszcze tego nie zrobiłem :)

Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę.

Opublikowano

Trezor do dziś nie miałeś czasu zrobić zdjęć ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.