Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)


Trezor

Rekomendowane odpowiedzi

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

ja jeszcze tego nie zrobiłem :)

Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę.

nie ma nad czym myśleć - dzień bez chipa dniem straconym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

ja jeszcze tego nie zrobiłem :)

Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę.

nie ma nad czym myśleć - dzień bez chipa dniem straconym :wink4:

Na razie cieszę się tym co jest, a jak mi się znudzi, to zrobię chipa, żeby zabawa była od nowa.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niesłusznie, ale jakoś nie jestem zwolennikiem dystansów.

No ale może czas się przekonać do nich.

ja jeszcze tego nie zrobiłem :)

Ale za to zrobiłeś chipa, o którym ja dopiero myślę.

nie ma nad czym myśleć - dzień bez chipa dniem straconym :wink4:

Na razie cieszę się tym co jest, a jak mi się znudzi, to zrobię chipa, żeby zabawa była od nowa.:)

zrobiłem dokładnie tak samo :good:

tyle, że ta zabawa do czasu softu trwała 10 dni - widocznie mi się wszystko szybciej nudzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając temat obiecałem, że wstawię zdjęcia. Niestety zeszło mi na to sporo czasu, bo warunki pogodowe uniemożliwiały umycie samochodu i zrobienie zdjęć. Dzisiaj było nieco cieplej, więc umyłem go, a potem pstryknąłem parę szybkich fotek. Mam nadzieję, że na początek takie mogą być.

Tutaj tylko zajawka, a reszta na pierwszej stronie.

img116541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest niesamowicie, przy mojej dążę właśnie do takiego wyglądu :embarrassed: najtrudniejsza sprawa z ledami z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne te ledy...

Zazdraszczam :good:

jak ze zlotu tunigowego- dle mnie led w kazdej postaci poza autami w ktorych byl zakladany seryjnie to tragedia.

Tak to fajne auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ze zlotu tunigowego- dle mnie led w kazdej postaci poza autami w ktorych byl zakladany seryjnie to tragedia.

Powiem Ci szczerze, że w dużej mierze się z Tobą zgadzam. Ja jestem zwolennikiem oryginału w każdej postaci. Nawet przez chwilę rozważałem propozycję byłego właściciela zamiany na oryginał, który leżał w jego garażu. Ale jednak przekonało mnie to, że bebechy są oryginalne z A6, więc ich jakość powinna być dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że w dużej mierze się z Tobą zgadzam. Ja jestem zwolennikiem oryginału w każdej postaci. Nawet przez chwilę rozważałem propozycję byłego właściciela zamiany na oryginał, który leżał w jego garażu. Ale jednak przekonało mnie to, że bebechy są oryginalne z A6, więc ich jakość powinna być dobra.

no moze , nie widizlem tego na zywo wiec moze troszke pochopnie oceniam , ale tak ak napisalem to detal bo auto pierwsza klasa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia na pierwszej stronie są po małym tuningu. Bardziej rzeczywisty wygląd jest taki:

img11648.jpg

LED + przeciwmgielne

Na pierwszej stronie dodałem jeszcze kilka zdjęć, w tym LED przód.[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:57_________________________________________________Jak myślicie? Opony 245/40/18 na feldze 18/8J byłyby ok, do mojego auta, czy jednak za szerokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też wydają mi się trochę szerokie. Pytam, bo mogę kupić taki komplet w dobrej cenie. A dlaczego mówisz, że na quattro, to nawet węższe byłyby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie zabraknie Ci przyczepności :kox::wink4: Panowie do naszych autek 235/40/18 ew 225/40/18. Co nie znaczy, że 245 nie możesz założyć tylko lepiej na 9" felgę min 8,5". Komfort będzie na takim kapciuszku lepszy. Choć większość tutaj nie lubi takich balonów. poza tym przy 245 odczujesz już lekki spadek dynamiki i ciężej zacznie się prowadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowi. W takim razie odpuszczę sobie te "balony" i będę szukał dalej czegoś węższego. 225 też za bardzo bym nie chciał, bo to już kiepsko wygląda.;)[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 12:07_________________________________________________Felgi kupione. Już do mnie jadą.:)

Model RS4 18'', 8J, ET43. Oryginały audi.:)

Mam nadzieję, że stan będzie zgodny z tym co zapewniał sprzedający, czyli idealny.[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:24_________________________________________________No i dojechały. Są zaje... fajne.:)

Dokładnie pooglądam po robocie, ale wyglądają bardzo dobrze. Stan idealny.

Teraz jeszcze jakieś oponki trzeba wyhaczyć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dystanse niestety :wink4:

Tego jeszcze nie jestem pewien. Jeśli nie będą mnie bardzo razić, to będzie bez dystansów.

Ale jeśli będzie brakować tych paru milimetrów na wyglądzie, to pewnie jakieś 8-10mm włożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny kolor :naughty:

troche Mi sie nie widza te fotele, ale reszta piekna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...