Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki.

A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:)

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Gratki.

A granat to moim zdaniem pikny kolorek po czornym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma innej opcji jak wkręty:decayed:

Jest dobrze Egon :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie ale te progi.....:facepalm:

szukaj jak najszybciej z eS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi z omegi B ? duzo je rzezbiles ? chyba tez o ile kojarze Cymek Czerwoy avant ma tez z omegi ale u ciebie tam gdzie stykaja sie drzwiami jakos tak krzywo wygladaja sie odksztalcily czy duzo rzeby trzeba ;] czy listwy przycinales i stad taka optyka krzywizn?

Ogolnie auto petarda chociaz ja bym wolal pakiet S :) ale na zywca robi robote pewnie nie ziemska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi z omegi B ? duzo je rzezbiles ? chyba tez o ile kojarze Cymek Czerwoy avant ma tez z omegi ale u ciebie tam gdzie stykaja sie drzwiami jakos tak krzywo wygladaja sie odksztalcily czy duzo rzeby trzeba ;] czy listwy przycinales i stad taka optyka krzywizn?

Ogolnie auto petarda chociaz ja bym wolal pakiet S :) ale na zywca robi robote pewnie nie ziemska :)

Mi je dopasowywal lakiernik ale musze cos z Progami pomyslec albo kupic od esy albo te dopasowac i te orginalne nakladki sciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi z omegi B ? duzo je rzezbiles ? chyba tez o ile kojarze Cymek Czerwoy avant ma tez z omegi ale u ciebie tam gdzie stykaja sie drzwiami jakos tak krzywo wygladaja sie odksztalcily czy duzo rzeby trzeba ;] czy listwy przycinales i stad taka optyka krzywizn?

Ogolnie auto petarda chociaz ja bym wolal pakiet S :) ale na zywca robi robote pewnie nie ziemska :)

Mi je dopasowywal lakiernik ale musze cos z Progami pomyslec albo kupic od esy albo te dopasowac i te orginalne nakladki sciagnac

Ty masz z omy B, Cymek i ja mamy z omy C tylko moje sa jeszcze z "wysokosci" skrocone o 1,5cm i tak nie wisza do dolu tylko delikatnie sie zawijaja pod auto:thumbup1:

grejmyjkakorr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ciebie wyprzedzalem na a4 kolo opola w sobote

jakbym jechal niezaladowany i samemu to moznaby ladna rolke zrobic :)

ladnie sie furka prezentuje na zywo

gratki modow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjecia na szybko z Autem mojej Luby :decayed:1005125.jpg[/url]

1005129e.jpg

1005127.jpg

---------- Post dopisany 20-10-2012 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 22:05 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz ladny, zderzaki tez spoko ale te progi az sie prosza zeby je sciagnac:wink: prawe lustro od angola i malyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze kosa :kox:

Dzieki Pablo nazwalem watek tak jak nazwales ja po Bukowinie na Koxie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

z tego co pamiętam, to widziałem Twoje auto w Nysie? :wink:

Dokladnie Junior byłem w Nysie :wink: to pewnie moje Audi widziales

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Furacz ladny, zderzaki tez spoko ale te progi az sie prosza zeby je sciagnac:wink: prawe lustro od angola i malyna

Progi myslalem ze lepiej wyjda moze czegos z esy sie poszuka na wiosne a lusterka niebedzie z Anglika jak juz to pojda w kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi myslalem ze lepiej wyjda moze czegos z esy sie poszuka na wiosne a lusterka niebedzie z Anglika jak juz to pojda w kolor :wink:

od esy napewno lepiej wyjda, a lustra jak w kolor to laduj angola lustro, w huy lepiej fura wyglada:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...