Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie autko ladnie i zadbane...daj znac wczesniej bo moj dobry kumpel szuka czegos ladnego za rozsadne pieniazki

Opublikowano
  • Autor

Murzyn piszesz coś o kupnie przez kumpla auta polecam swoje :mrgreen: jak coś to daj znać chciałbym dostać 25000 zł. Pozdrawiam

Opublikowano
pewnie autko ladnie i zadbane...daj znac wczesniej bo moj dobry kumpel szuka czegos ladnego za rozsadne pieniazki

Sęk w tym że moje B4 nie jest zadbane i mialo pare przygód. Najlepszy w niej jest silnik ,tutaj daje głowę, dlatego z góry uprzedzam.

Opublikowano
Murzyn piszesz coś o kupnie przez kumpla auta polecam swoje :mrgreen: jak coś to daj znać chciałbym dostać 25000 zł. Pozdrawiam

z tego co wiem to jednak w nizszym przedziale cenowym i TDI - zarazil sie odemnie :D

Opublikowano
adadur, a jaki masz max??

Na polskich drogach nie mam mozliwosci sie zbytni rozpędzić ;) ;) ale jak sprowadzalem zimą jechalem na zimowkach chwilowo 200km/h (nie wiedzialem do ilu na owych zimówkach mogłem jechać) a podróżnie to 160-180.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Audi cudne :razz:

a co do tych waszych predkosci, to jak chcecie zobaczyc ile idzie naprawde, to podlaczcie GPS :) on wam pokaze ile tak na serio jedziecie :mrgreen:

jak ktos przekroczy katalogowe v-max na GPS stawiam flaszke :lol:

Opublikowano

potwierdzam tdi tak do 150-160 jest dość żwawe,a później do 190-200 to juz męka. :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie chwalac sie ;P moja idzie 240 maks :P

Opublikowano
idzie 240 maks

ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech

:twisted: :lol:

Opublikowano
idzie 240 maks

ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech

:twisted: :lol:

ee w polsce tez mozna takie predkosci osiagac... tzn nie mozna, ale jest to mozliwe :P

Adas7610 - juz sprawdzales ile leci? :)

Opublikowano
idzie 240 maks

ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech

:twisted: :lol:

ee w polsce tez mozna takie predkosci osiagac... tzn nie mozna, ale jest to mozliwe :P

Adas7610 - juz sprawdzales ile leci? :)

tak, wlasnie to mowie ile sprawdzone :) w polsce na autostradzie..

prra7.jpg

:)) i sory za jakosc ale robione komorka ;P ;)

Opublikowano

masz jeszcze mnostwo miejsca na obrotomierzu, jestes pewien, ze nie pojdzie wiecej? :)

Opublikowano
masz jeszcze mnostwo miejsca na obrotomierzu, jestes pewien, ze nie pojdzie wiecej? :)

wlasnie nie pojdzie ;P na 5 biegu jest maks obrotow, jak przelacze na 6 to obroty sie zmniejszaja, spalanie mniejsze ale juz wiecej nie chce isc.. :P bo chyba nie jest problemem ze akurat w 4 osoby jechalem wtedy ? :P

[ Dodano: 01-11-2006, 18:01 ]

btw. Bushi - Marek ? ;>

  • 2 lata później...
Opublikowano

Slaba cos :mysli: ta prędkosc maxymalna dla tego silnika. Trzeba by porownac z wykresem, jak sie ma w tym zakresie moc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.