Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?


tutusik

Rekomendowane odpowiedzi

juz dzisiaj II raz zauwazylem ze jak daje maxymalny skret i puszczam lekko sprzeglo to zaczyna piszczec pozniej jest jakis dziwny zapach jakby spalona byla guma :| ocb ? :( 2 dni temu tez poczulem ten zapach ale nie wiem skad nie wiem czy to wina hamulcow czy cos.... ale dopiero wymienilem klocki hamulcowe. pomozcie ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie stawial na sprzeglo. Bo jakby sie juz tak slizgalo to co by bylo przy ostrym ruszaniu.

Poszukaj przyczyny przy hamulcach skoro to sie wczesniej nie dzialo.

Moze jakis przewod hamulcowy sie zacisko albo cos tam ociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj II raz zauwazylem ze jak daje maxymalny skret i puszczam lekko sprzeglo to zaczyna piszczec pozniej jest jakis dziwny zapach jakby spalona byla guma :| ocb ? :( 2 dni temu tez poczulem ten zapach ale nie wiem skad nie wiem czy to wina hamulcow czy cos.... ale dopiero wymienilem klocki hamulcowe. pomozcie ; /

Pisk moze byc spowodowany luznym paskiem, a zwlaszcza jak piszesz ze dzieje sie to przy ruszaniu.

Ale zapach spalonej gumy klocki raczej takiego zapachu nie wydaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzieć mogą klocki jak są nowe. Ja wymieniłem niedawno tył. Przy ostrzejszym hamowaniu strasznie capiło.A jak się zatrzymałem czuć było własnie spaloną gumą,tak samo jak czasami jedzie się za tirem :tongue:,któremu hamulce się palą :tongue: Nawet dym mi leciał (troszeczkę) :grin: Dotarłem klocunie i jest cacy.Także u Ciebie może ten zapach jest właśnie stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisk moze byc spowodowany luznym paskiem, a zwlaszcza jak piszesz ze dzieje sie to przy ruszaniu.

Ale zapach spalonej gumy klocki raczej takiego zapachu nie wydaja.

mam zrobic cos z tym luznym paskiem ?

Śmierdzieć mogą klocki jak są nowe. Ja wymieniłem niedawno tył. Przy ostrzejszym hamowaniu strasznie capiło.A jak się zatrzymałem czuć było własnie spaloną gumą,tak samo jak czasami jedzie się za tirem :tongue:,któremu hamulce się palą :tongue: Nawet dym mi leciał (troszeczkę) :grin: Dotarłem klocunie i jest cacy.Także u Ciebie może ten zapach jest właśnie stąd.

hehe :D wlasnie przy szybkiej jezdzie i ostrym hamowaniu tez to czuc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na pasek - przy mocnym skręcie pompa wspomagania ma największe obciążenie. Pasek wyślizgany lub nadpalony kwalifikuje się wyłącznie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio zrobilem przeglad w serwisie VW audi to mowil koles ze tylko klocki hamulcowe i lozyska do wymiany. Wymienilem a co z tym paskiem to nie wiem . nic nie mowili na temat pasku. co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nie pokazałeś im pacem to nie sprawdzili.

Czasem mechanicy to ja nie wiem o czym myślą. Kuzyn kupił auto coś tam robił w zawieszeniu i przy okazji mieli sprawdzić jego stan bo nowy nabytek. Przyjechał auto jeszce na podnośniku szef mówi że zrobili i auto do odebrania nic nie wspominajać czy coś jeszcze znależli a on zagląda pod auto a tam mokro bo oliwa wycieka to za wszarz szefa panie a to co?!?!? przecież mieliście sprawdzić itp itd ... szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...