Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item888913664_aez_wave_16_nowe_niemieckie_rozstaw_5x112.html

co myslicie o tych? spodobaly mi sie z lekka ;) firma ok, jest szansa ze nie beda sie krzywily jak chinole no i kolor fajny, nie znikna mi na srebrnym aucie...

nie poweidziałym ze znikna, moja srebrzanka stoi na srebrnych feluniach i prezentuje się gicior :kox: i mało tego jest to 15 a ludzie się oglądają i często nie wierzą że to tylko 15 heh wszystko jest kwestią boboru odpowiedzniego wzoru i będzie luksio :good:

ps podrzyciłbym ci foto ale nie mam kabla do tel.

Opublikowano

podepne sie,mam ten sam problem, czyli nie wiem czy 16 czy 17'', wlasciwie wolalbym 17 ale nie wiem jak z ustawieniem wysokosci, czy do 17 trzeba opuszczac auto? moze ktos wie gdzie znajde zdjecie a4 na 17 na seryjnych zawiasach?

Opublikowano

odnośnie 16-ek czy jak wloże 17 to auto stanie wyżej czy nie :mysli:

Opublikowano

chiba tak -o cały cal

Opublikowano

Ale prześwit między oponą a nadkolem pozostanie niezmieniony.

Kupuj 16', później będziesz żałował, że nie kupiłeś 17'.

Opublikowano
  • Autor

ja sie caly czas lamie czy 16 czy 17...

auto mi sluzy tez do pracy, czesto jezdze z przyczepa, woze rozne materialy, wjezdzam w rozny teren, jezdze po dziurach i nie chce zalowac 17-stek. w aucie mam 1BE i jako ze jestem zwolennikiem komfortu, juz wg mnie jest twardawo, boje sie ze jak zaloze 17 to wogole ku*wicy dostane... no i rozmiar opon, z tego co wyczytalem to przy 17 musi byc 225 a to na nasze koleiny nie jest rewelka... chyba wiecej minusow niz plusow heh :confused4:

Opublikowano

Rok temu też się wahałem, nawet lepiej bo początkowo brałem pod uwagę tylko 15'. Jednak po namowach kupiłem 17 i nie żałuję.

Jeśli boisz się kolein, można wziąć węższe opony np. 215 albo 205 i odpowiednio większy profil.

Tak to wygląda u mnie (seryjny zawias+17' profil 50):

1ASlXr.jpg

Opublikowano

Ja mam ten pierwszy wzór. Przelatałem cały zeszły sezon i musze wszystkich zdziwić - są proste i niepołamały się. A wygłądają :good:. Wcześniej miałem 17'' i szybko je pogoniłem bo komfort był jak w Golfie II.

Opublikowano
  • Autor

Tak to wygląda u mnie (seryjny zawias+17' profil 50):

z pewnoscia wyglada lepiej niz 16, ale u Ciebie ewidentnie brakuje gleby ;) chociaz 1BE...

Wcześniej miałem 17'' i szybko je pogoniłem bo komfort był jak w Golfie II.

wlasnie tez tez sie obawiam... :confused4:

p.s wyslesz mi fote jak sie prezenci Twoja niunia na tych felach? mowa o 16-stkach...

Opublikowano

1QeiWi.jpg

Zaraz ktoś powie że 17 lepiej wygląda. Ja też tak uważam, ale po to kupiłem Audi żeby mieć komfort a nie taczke.

Opublikowano

jak dla mnie bomba .. mnie sie podoba sam waham sie miedzy 16 a 17, i nie wiem ale bardziej sklonny jestem na 16, pozatym na 17 nie ma drog w PL

gdzie kolego kupiles felunek i ile dales za niego .. .. ?

mnie intresuje opcja z linku, 1, 3, 4 .. jedna z tych 3 feg

http://www.grgchromy.pl/sklep/16-k8.html

Opublikowano
  • Autor

i niech ktos powie ze na 16 zle wyglada ;) wg mnie jest cacy... auto wyglada ladnie, a dalej jest odporne na dziury itd...

podobaja mi sie te felgi, ale ja uwazam ze znikna na srebrnym aucie i nie bedzie efektu. u mnie lepiej cos w ciemnym kolorze i coraz bardziej sklaniam sie ku tym azev wave :naughty:

Opublikowano

Zamykam watek bo już dawno jest nie na temat :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.