Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tak sobie oglądam te temaciki to tak w sumie to fajnie, że takie coś jest, ale jednej rzeczy nie rozumiem po co tak gazować auto do takich obrotów :tongue4:

jeżeli dostajesz laga przy 3800 obr to jakoś trzeba sprawdzić gdzie ta nieszczelność przy takim ciśnieniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM ROZWIĄZANY :gwizdanie:

Czasami mnie to męczy że zawsze mam rację... :decayed:

Nieszczelność pojawiła się na łączeniu kolektora z flanszą...

Wyciąłem nową podwójną uszczelkę z krygielitu łącząc ją klejem do tłumików i smarując tym samym w miejscach styku. Wszystko ładnie skręciłem na nowych śrubach z podkładkami sprężynującymi i odczekałem pół godzinki.

Po złożeniu jazda próbna...

Znacznie lepiej ale jeszcze gdzieś uciekało. Wjechałem na kanał i mocna przygazówka. Okazało się że dopiero jak na postoju przygazowało się ponad 4000 obr. zaczęło puszczać mi na wejściu do turbo. Założyłem większą obejmę i ścisnąłem.

Na jeździe próbnej wskazówka obrotomierza poszła idealnie równo, autko troszkę żwawsze i kompletnie ustało dymienie :good:

Somes tak mówisz :mysli:

Teraz zrobiłem logi(beda jak kumpel do domu wróci) i też mam widocznie gdzieś nieszczelnosć pierwszy strzał jest przy 3,2 a później własnie przy 3,8 dosc mocny :gwizdanie: Ale bardzo ładnie sie zbiera :naughty: nie wiem czy nie zakupie kolanka sylikonowego bo tam wyprowadzic to na proste połaczenie to naprawde trudno :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mnie to męczy że zawsze mam rację... :decayed:

:polew: :polew:

a więc uczę się na Twoich błędach i zwrócę szczególną uwagę na to łączenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mnie to męczy że zawsze mam rację... :decayed:

:polew: :polew:

a więc uczę się na Twoich błędach i zwrócę szczególną uwagę na to łączenie :wink4:

Warto sprawdzać każde łączenie co jakiś czas, aj jak pojawi się dziura to nie kupować tego w aso bo mają 50x drożej .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie Kowi :wink4:

0b4b9e50cb969294.jpg[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:10_________________________________________________jeszcze filmik w ramach zatwierdzenia :gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, Kowi a słychać było u was że jest nieszczelność? Czy zauważyliście to tylko po obrotach?

Muszę dziś popatrzeć czy mojemu sykowi też się cofają obroty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnuie to jest wyraźny zanik mocy przy 3,2 tys, później znowu ciagnie dalej, syku nie słychać jak u ciebie, tyle ze wykakuje mi bład przepływki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...