Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, ja już również po naprawie teraz całkiem inaczej :decayed: tylko patrzę, że czeka mnie wymiana tych kratek, mocowania blaszek w dwóch są urwane :kwasny:, dzięki za opis ;) zmotywował do pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jedna kratka sama wypadała ale jakimś cudem była włożona odwrotnie. Przy okazji podgiąłem resztę blaszek i od razu lepiej :)

Zauważyłem u mnie jeszcze jeden problem a na forum nie znalazłem: u mnie element deski pod kierownicą (gdzie jest jakiś tam mały schowek) strasznie odstaje z prawej strony. odkręcałem go i próbowałem jakoś to pogiąć ale nic to nie dało. Macie jakiś sposób i na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość żeby ktoś wrzucił fotki z opisem jak zrobić tą poprawkę tych nawiewów bo zdjecia na początku tematu są niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość żeby ktoś wrzucił fotki z opisem jak zrobić tą poprawkę tych nawiewów bo zdjecia na początku tematu są niedostępne.

Podepne sie pod prośbe, bo również chcialbym to u sb zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem wrzucę jakieś foto :wink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

nie pamiętam już jak tam te fotki wyglądały, ale zrobiłem foto tej blaszki w kratce i trzeba ją poprostu trochę wyprostować na każdym zgięciu i będzie ok :wink:

przy okazji zrobiłem u siebie :decayed:

DSC_0059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje jak podgiąłem to przez jakis czas chodzilo pieknie a potem sie te plastiki trzymajace blaszke pourywaly:thumbdown: więc jak będziecie podginać to z wyczuciem, bo ja chyba przesadziłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem połamane te uchwyty co trzymają blaszke i pomógł klej na gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...