Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja zielona niunia


red80

Rekomendowane odpowiedzi

1. mieszkając w dużym mieście mówiąc o wsi na pewno marzysz żeby tam się znaleźć

2. a co do auta to fajnie byś się czół mając taką niunie w garażu.

3. mówią że samochód pokazuje twarz właściciela mój..... pokazuje weś :good: a twój..... :polew:nic jesteś nijaki szary zwykły :slina: tylko ślinka ci cieknie :slina:

1. Nie widzę związku.

2. Jasne. W chwilach gorszego nastroju schodziłbym się pośmiać :wink4:

3.

przedstawię wam moją niunie chciałbym poznać opinie

To o co biega? Tylko pozytywne opinie się liczą? Trzeba było napisać: pisanie negatywnych opinii wzbronione.

4. Wieś tuning to sformułowanie powszechnie znane jako tuning bez smaku. Nie ma nic wspólnego z pochodzeniem właściciela. Choć może mieć.

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi zdeżakami, progami i tą uspawaną maską popsuł ktoś tylko auto.

Przy FMIC i turko AWX coś za mało Nm Ci wyszło (kto robił soft?).

Całe szczęście wnętrze ostało się ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO masz rację wszystkie opinie są dobre lepsza szczera krytyka niż żadna. Dla ciebie wieś dla mnie cos fajnego. Samochód jest jak kobieta.... Ma się podobać właścicielowi.

Może za ostro, może popsuta linia, ale ładny inny i praktyczny...

pozdro w nowym roku

grzes1150 robiłem to w Katowicach nie pamiętam nazwy to było jakieś 3 lata temu, mówisz że mało?? Może da się to gdzieś poprawić jak masz jakieś dobre namiary to poproszę , jak będą fundusze to chętnie coś jeszcze poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zdrowej jednostce taki wynik jest do osiągnięcia na seryjnych gratach. Albo masz coś nieteges albo kiepski tuner :kwasny:

Przy turbo AWXa przydały by się też końcówki wtrysków 216 i powinno spokojnie przeskoczyć 145km i 320Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO masz rację wszystkie opinie są dobre lepsza szczera krytyka niż żadna. Dla ciebie wieś dla mnie cos fajnego. Samochód jest jak kobieta.... Ma się podobać właścicielowi.

Może za ostro, może popsuta linia, ale ładny inny i praktyczny...

pozdro w nowym roku

No to się cieszę że się zrozumieliśmy.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza sie,ze o gustach sie nie dyskutuje ale...autko pozostawia wiele do życzenia.Mam nadzieje ze sie nawrócisz-zdrówka w nowym roku! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o gustach się nie dyskutuje to co to auto robi w dziale moja b5?

O gustach się dyskutuje, od tego są fora dyskusyjne.

To auto łamie granice dobrego smaku, niestety. I tak, rzeczywiście się wyróżnia. Ale większość osób skrzywi się albo zacznie się śmiać jak zobaczy to auto. Chociaż, znajdą się też ludzie, którzy się nim zachwycą, tak samo jak zachwycają się calibrami i bmw po laminiatowym tunningu.

_________________________________________________

Btw, czasem trzeba ostro skrytykować, żeby ktoś się nawrócił, żeby zobaczył to co widzą inni. Także, nie bierz krytyki osobiście bo ona dotyczy auta, nie Ciebie.

Poza tym, jestem pewien, że krytyka ma być konstruktywna, mobilizacja do zmian. To taki klub. Gdybyś poszedł na .eu czy polskajazdę to miałbyś większość pozytywnych opinii. Ale czy byłby szczere i czy nie byłyby standardową formułką pisaną każdemu, kto prezentuje swoje auto? Wątpię.

Tak w ogóle wielu zaczynało agro tunningiem a później zrozumiało, że to jednak nie jest fajne. Np. ja miałem 4 naklejki na klapie bagażnika, podobało mi się to. Ale po krytyce na forum, spojrzałem jeszcze raz i zobaczyłem to co mówili inni. I już dawno nie mam tych naklejek. Takich przykładów na forum jest bardzo dużo. Popatrz np. na auto Somesa. On też na początku był krytykowany a teraz jest czołowym rezaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet raz było Audi A4 ala Subaru Impreza :decayed::naughty:.

BTW. Ładny kolor samochodu. Na Twoim miejscu ściągnął bym progi, usunął bad looka i wstawił lampy na przód po II lifcie, wstawił grill od S4 i będzie :good:, ale zrobisz jak będziesz uważał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red, cel miałeś fajny, ale niestety nie wyszło Ci (wedłgu mnie oczywiście).

Samochód wyróżnia się, owszem, ale nie tym co trzeba.

Przejrzyj forum pod kątem wyglądu od deski do deski, a znajdziesz masę pomysłow jka delikatnie podkreślić wygląd B5, dodać jej smaczku.

Dopieprzenie kilku spojlerów i badlooka to żadna filozofia.

Przedni zderzak może być, ale bez tych "skrzeli i dolnego poszerzenia.

Progi - koniecznie "skrzela do usunięca"

Tylny - tutaj nie mam pomysłu na zmianę.

Co do mocy, to słabiutko jak na te graty.

Poszukaj na forum polecanego tunera ze swoich okolic i daj samochód do weryfikacji, bo coś nie gra napewno. Taka moca powyinna wychodzić przy seryjnych gratach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie poradzę na gust niektórych, mnie się podoba i fajnie jeździ.

Wszystko co było zrobione przy autku miało na celu:

RAZ:

poprawić dynamikę autka

DWA:

wyróżnić rodzinne kombi od szarości audi z alu listwami z allegro szpanerskimi niepraktycznymi na polskich drogach alumami 18" i próby robienia z rocznika 98 nowej a4 poprzez wymianę kierownicy, liczników itp.

Przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku udanego sylwestra i owocnej pracy przy swoich autkach oby wam sie podobały tak jak mnie moje.

Mnie akurat twoj styl sie nie podoba ale nie powiem ze jest brzydki bo wiadomo o gustach sie nie dyskutuje i najwazniejsze ze podoba sie wlascicielowi czyli tobie :good: Co do felg 18" to masz racje sa niepraktyczne ,ale by auto wygladalo ladnie to wystarczy je uglebic i zalozyc wlasnie te 18" no i wstawic przednie lampy po lifcie jak ich nie ma :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie doczepianie doczepianie zderzaków po samą ziemie i spojlerów po samo niebo nie wychodzi na zdrowie i dobrze że większość ludzi na tym forum nie jest dziecmi naszej klasy i nie pisze że masz sfItaSNe auTKo tylko chłodnym okiem ocenia to co sam dałeś do oceny :wink4:

Chodzi o to ze każdemu ma prawo podobać sie co innego w wypadku A4 jak i większości aut osobowych przesada jest grzechem ciężkim który musisz odpokutować, ale jako ze wstąpiłeś do bardzo tolerancyjnego kościoła zwanego A4-klub to nie będziesz potępiony tylko wręcz przeciwnie społeczność wskaże ci drogę zbawienia i ogólnej szczęśliwości kwestia jest tylko czy zrozumiesz przesłanie bo w czasach zgorszenia (czyt: wiejskiego tjuningu) cnota są stonowane mody, które uczynią że twoje A4 będzie pożądane przez bliźniego twego a nie obrzucane kamieniami pomyśl o tym :)

pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie doczepianie doczepianie zderzaków po samą ziemie i spojlerów po samo niebo nie wychodzi na zdrowie i dobrze że większość ludzi na tym forum nie jest dziecmi naszej klasy i nie pisze że masz sfItaSNe auTKo tylko chłodnym okiem ocenia to co sam dałeś do oceny :wink4:

Chodzi o to ze każdemu ma prawo podobać sie co innego w wypadku A4 jak i większości aut osobowych przesada jest grzechem ciężkim który musisz odpokutować, ale jako ze wstąpiłeś do bardzo tolerancyjnego kościoła zwanego A4-klub to nie będziesz potępiony tylko wręcz przeciwnie społeczność wskaże ci drogę zbawienia i ogólnej szczęśliwości kwestia jest tylko czy zrozumiesz przesłanie bo w czasach zgorszenia (czyt: wiejskiego tjuningu) cnota są stonowane mody, które uczynią że twoje A4 będzie pożądane przez bliźniego twego a nie obrzucane kamieniami pomyśl o tym :)

pozdro :wink4:

oho - kolega w seminarium sie przyucza? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie doczepianie doczepianie zderzaków po samą ziemie i spojlerów po samo niebo nie wychodzi na zdrowie i dobrze że większość ludzi na tym forum nie jest dziecmi naszej klasy i nie pisze że masz sfItaSNe auTKo tylko chłodnym okiem ocenia to co sam dałeś do oceny :wink4:

Chodzi o to ze każdemu ma prawo podobać sie co innego w wypadku A4 jak i większości aut osobowych przesada jest grzechem ciężkim który musisz odpokutować, ale jako ze wstąpiłeś do bardzo tolerancyjnego kościoła zwanego A4-klub to nie będziesz potępiony tylko wręcz przeciwnie społeczność wskaże ci drogę zbawienia i ogólnej szczęśliwości kwestia jest tylko czy zrozumiesz przesłanie bo w czasach zgorszenia (czyt: wiejskiego tjuningu) cnota są stonowane mody, które uczynią że twoje A4 będzie pożądane przez bliźniego twego a nie obrzucane kamieniami pomyśl o tym :)

pozdro :wink4:

oho - kolega w seminarium sie przyucza? :gwizdanie:

MOże tą drogą trafi do nowego kolegi :decayed:

W każdym bądź razie dobrze powiedziane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho - kolega w seminarium sie przyucza? :gwizdanie:

No ale nie powiedział AMEN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes jest żywym przykładem, że dzięki klubowi A4-klub.pl szybko się nawrócił na właściwą droge :kox::naughty:. Wcześniej jego A4 była przykładem wsiowego tuningu co A4 bardzo nie lubią, miał sonary z przodu, a teraz jest czołowym reżaczem w klubie :decayed::naughty::notworthy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...