Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy do reflektorów zespolonych marki TYC można zamontować hid-y?

Opublikowano

do wszystkich reflektorów można, możesz sobie nawet zamontować HID w lampkę w domu czy halogen :hi:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale chodzi mi o to czy są do tego przystosowane jak DEPO, które mają oznaczenie d2s?

Opublikowano

Wiem że Depo mają na pewno oznaczenie na kloszu D2S. Ale do Tyca też bezproblemu zamontujesz hidy

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego. Zastanawiam się tylko czy będzie to dobrze świeciło bo słyszałem że lampy z oznaczeniem d2s mają inne soczewki niż te bez tego symbolu.

Opublikowano

Większość osób kupuje Depo. Ceny są chyba podobne więc kup Depo i będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano
mają inne soczewki niż te bez tego symbolu.

różnie mówią, osobiście rozkładałem lampy z a4 po xenonie i jedną na zwyklą żarówkę i różniły się tylko przetwornica na dole ale na pewno nie soczewką

Opublikowano

oznaczenie depo d2s to tylko soczewka przystosowana pod taki żarnik, depo mają najzwyklejszą soczewkę, prawdziwa soczewka xenonu ma pręgi, jeśli się odpowiedni w nią spojrzy :cool1:

Opublikowano
prawdziwa soczewka xenonu ma pręgi, jeśli się odpowiedni w nią spojrzy

ale nie każda, obadane na przykładach, już kiedyś tez o tymc zytałem gdzieś dyskusje, że ma takie okręgi czy jak to nazwałeś pręgi

Opublikowano

TYCe chyba nie maja wybitej homologacji na szkle reflektora.. :mysli:

Opublikowano

Mam TYC soczewki mialem zamontowane ksenony bardzo fajnie swiecily tylko zdemontowalem je ze wzgledu na niebieskich a jesli chodzi o homologacje to zerkne:)

Opublikowano
  • Autor

A możesz kolego powiedzieć jakiej jakości są TYC-e? Mój koleś który ma sklep motoryzacyjny mówił że Depo są ładnie wykonane ale miał na nie wiele reklamacji bo podobno szkło zaparowuje.

Opublikowano

Depo parują? Pierwsze słyszę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak mówił że rok temu zciągał dla klijenta trzy komplety do omegi i dwie lampki zaparowały.

Opublikowano

niestety DEPO też parują mojemu koledze :angry: już je reklamował, zobaczymy co dalej ... jak nic to będziemy sami uszczelniać

Opublikowano

Niestety DEPO paruja jak pisal kolega ja kupilem i jedna parowala a przyczyna jest rozklejenie sie lampy na laczeniu klosza i tylu lampy po sklejeniu klejem do szyb jest ok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z mojego doświadczenia - xenon dobrze świeci na każdej soczewce. u siebie mam angel eyes made in jakiś tajwan, wmontowałem palnik zamiast h1 i gra i buczy.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

z mojego doświadczenia - xenon dobrze świeci na każdej soczewce. u siebie mam angel eyes made in jakiś tajwan, wmontowałem palnik zamiast h1 i gra i buczy.

kolego masz te lampki SONARY to zapodaj fotkę jak to hula

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.