Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki również,ta ostatnia plansza całkiem fajna.Taka mała i ciasna :decayed: Jak by było więcej ludzi to można by grac na drużyny,ale to może w przyszłym czasie.

Też z chęcią pogram,podać ip serwa czy tam nazwę. Pisać na PW jak coś. :hi:

Musisz miec tylko oryginalnego COD MW2 i zapraszamy do gry.Tak jak koledzy wcześniej wspomnieli-nicki mamy takie same jak na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że orginalny :) Gramy dzisiaj ? :cool1: :cool1:

Jeśli tak ... to szykujcie się skopanie d*py :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za.Będę czekał ok.22:00 na halo.

Oczywiście że orginalny :)

Jeśli tak ... to szykujcie się skopanie d*py :hi:

Spoko Gobi-dokopiemy Ci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenia do was ,biały jaki masz nick na steam ?

Tak jak na forum-bialy986.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dzisiejszą grę.Jednak to już nie to samo co na początku :gwizdanie: Mam nadzieje że jutro będzie jakaś szansa odegrać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja musialem odinstalowac gre trafila mi sie jakas lipna wersja i dopuki jakiejs latki nie wypuszcza lipa bedzie,wiesza sie od samego poczatku czasem jest dobrze czasem nie da sie nic zdzialac.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja musialem odinstalowac gre trafila mi sie jakas lipna wersja i dopuki jakiejs latki nie wypuszcza lipa bedzie,wiesza sie od samego poczatku czasem jest dobrze czasem nie da sie nic zdzialac.......

bo za duż strzelasz :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 19:44_________________________________________________słyszeliście jak mój synek sie wczoraj za mnie pożegnał w grze...... " żegna was i odmeldowywuje sie makaron.... :polew:"

ja sie pytam dlaczego makaron a On na to przeciez masz taki nick- Boseron synu Boseron :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za duż strzelasz

za duzo raczej odpada bo czesto mi sie wiesza probowalem z podmianami grafy itd.wgralem cod mw 1 i chodzi bez zarzutu,wiec problem jest z sama gra lub cos ze steam-em,czytalem kilka for i ponoc jest wiele tego na zagranicznych forach i pomalu problem trafia do polskich graczy,jednym gra chodzi innym nie jeszcze innym czesciowo- resety,odlaczanie internetu....przy singlu zacina sie juz przy ladowaniu jak leci filmik,potem pogram z 2 plansze i staje przy zmianach plansz,,w multi moge pograc kilka rund i jest ok,a moge juz w 1 zaciac sie i nic nie da sie zrobic najgorzej ze nie raz komp nie chce sie wlaczyc po restarcie...jak gram to nie raz na multi przy zawodnikach sa takie czarne plamy w ksztalcie kwadratu (podobne do czarnej dziury),komp raczej przewyzsza parametrami gre,monitoruje temp.i sa ok,chlodze kompa dodatkowo duzym wiatrakiem,,,,bez gry komp chodzi wysmienicie....w ciagu 2 dni 8 razy stawialem juz system...windowsa xp jak i gre mam ori,paragon wyjeb...i nawet nie moge jej zareklamowac[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 20:08_________________________________________________a ktos z obecnych tutaj graczy z tego watku ma moze podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś dziś? :kox:

Ja niestety nie mogę za wiele powiedzieć,bo grywam w mw2 od niedawna... Może przeinstaluj gre z poziomu Download ?

Jeśli po pobraniu gry ze Steam,nadal będą te same problemy- to można wykluczyć trefną wersje gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś dziś? :kox:

Ja niestety nie mogę za wiele powiedzieć,bo grywam w mw2 od niedawna... Może przeinstaluj gre z poziomu Download ?

Jeśli po pobraniu gry ze Steam,nadal będą te same problemy- to można wykluczyć trefną wersje gry.

nie stety niewiem jak to zrobic bo na kompach malo sie znam,a mozecie mi napisac jaki jest mail do pomocy technicznej lub num.tela na polskiej wersji gry,bo ja mam angielska ale wolal bym skontaktowac sie z oddzialem w pl zawsze to jest latwiej wyjasnic problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książeczce w pudełku z grą znalazłem coś takiego:pomoc techniczna Licomp Empik Multimedia;tel.22-651-73-24...26;pon.-pt.9:30 do 17:00. www.lem.com.pl [email protected]. Może będzie przydatne i pomogą.Jest jeszcze jedna opcja sprawdzenia czy gra nie jest wadliwa-zainstalować na innym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie,zainstalowal bym ale nikt ze znajomych nie ma pc ,a na lapkach tez nie pojdzie bo nikt niema takiego procka zeby to banglalo,sam mam lapka z vista ale tylko 1,46procek wiec nie pojdzie raczej na tym,do ludzi z obslugi napisze(wkurza mnie ze gra za 200zl robi takie problemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę pomóc na tyle ile mogę ,masz skype albo jakiś inny program do rozmów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kilka razy tez sie zawiesiła ale od pewnego czasu jest ok, myśle ze to po prostu wada tej gry.... tak mysle :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...