Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?


wotjek1303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jak w temacie. Chce wsadzic przed chipem turbo od 130 km do audi a4 1.9 AFN. czy bez problemu mozna takowa zainstalowac do afn?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, ale musisz mieć przejściówkę na kolektor, albo kolektor od AWX

co ty za brednie piszesz...

musisz miec przejsciowke na waz od turba do IC,kolektor zostaw w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, ale musisz mieć przejściówkę na kolektor, albo kolektor od AWX

co ty za brednie piszesz...

musisz miec przejsciowke na waz od turba do IC,kolektor zostaw w spokoju.

spokojnie, kolektora nie trzeba wymieniać, ale można, a strony turbiny mogą się czasem pomylić :decayed:, kolega sobie łatwo znajdzie tutaj jak to dokładnie trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje serdecznie za infirmacje :) pozrawiam mam jeszcze pytanko. o jaka przejsciowke chdzi?? bo ja nie jestem kminiacym mechanicznie i kumpel bedzie mi to robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie pomalowales kolektor ale o co chodzi? :mysli:

pochwalić się chciał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje serdecznie za infirmacje :) pozrawiam mam jeszcze pytanko. o jaka przejsciowke chdzi?? bo ja nie jestem kminiacym mechanicznie i kumpel bedzie mi to robil.

Chodzi o cos takiego

dscn6665a.th.jpg

Swego czasu sprzedawał je Kowicz na alegro, ale chyba już zaprzestał handel :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamerka 5zl w serwisie ,ale czeka sie na nia troszke(przynajmniej u mnie tak bylo),oring 10zl,przejsciowka ~100zl sa na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. :) zamontowalem do swojej b5 turbine od Passata B6 140KM. Jeszcze tylko program odpowiedni wgrac trzeba i bedzie TDI'power :) pozdro wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. :) zamontowalem do swojej b5 turbine od Passata B6 140KM. Jeszcze tylko program odpowiedni wgrac trzeba i bedzie TDI'power :) pozdro wszystkim.

Zainwestuj we wtryski z powietrza mocy nie przybędzie za duzo :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wteyskow nie bedzie wiekszych. narazie turbo wsadzilem bo teraz sprzeglo chce na wszelki wypadek zrobic i po sprzegle bede robil program specjalny u goscia zajmujacego sie chipem. Sama wymiana turba oczywiscie mi nic nie dala bo to logiczne przeciez. jedynie troche reakcja jest lepsza i odrobine lepiej przyspiesza. po programie bedzie ok 150km i starczy. momentu przybedzie a to mnie najbardziej interesuje :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wteyskow nie bedzie wiekszych. narazie turbo wsadzilem bo teraz sprzeglo chce na wszelki wypadek zrobic i po sprzegle bede robil program specjalny u goscia zajmujacego sie chipem. Sama wymiana turba oczywiscie mi nic nie dala bo to logiczne przeciez. jedynie troche reakcja jest lepsza i odrobine lepiej przyspiesza. po programie bedzie ok 150km i starczy. momentu przybedzie a to mnie najbardziej interesuje :) pozdro

Bedzie albo nie bedzie :naughty: na seryjnych wtryskach duzo sie nie osiągnie, a czy przekroczy 150km to zalezy tylko i wyłacznie od kondycji układu paliwowego :wink4: a sprzegło Ci sie ślizga czy co że chcesz zmieniać :chytry: Zmiana turba na seryjnym programie moze powiększyć laga :rolleyes: za duzo poprawy nie odczujesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wteyskow nie bedzie wiekszych. narazie turbo wsadzilem bo teraz sprzeglo chce na wszelki wypadek zrobic i po sprzegle bede robil program specjalny u goscia zajmujacego sie chipem. Sama wymiana turba oczywiscie mi nic nie dala bo to logiczne przeciez. jedynie troche reakcja jest lepsza i odrobine lepiej przyspiesza. po programie bedzie ok 150km i starczy. momentu przybedzie a to mnie najbardziej interesuje :) pozdro

150 nie zrobisz na seryjnych wtryskach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo sie nie slizga jeszcze ale moze nie dac rady :/. 145-150 spokojnie wykreci sie bez innych wtryskow :) mam goscia ktory jest magikiem i mega mozgiem. moge polecic. jest w Radwanicach ok. Wroclawia (Adrian). dam znac po hamowni jak juz bedzie. ale to dopiero za jakis czas bo narazie zima. co to znaczy ze powiekszy LAGA ?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo sie nie slizga jeszcze ale moze nie dac rady :/. 145-150 spokojnie wykreci sie bez innych wtryskow :) mam goscia ktory jest magikiem i mega mozgiem. moge polecic. jest w Radwanicach ok. Wroclawia (Adrian). dam znac po hamowni jak juz bedzie. ale to dopiero za jakis czas bo narazie zima.

wiesz wykręcić możesz sobie i ze 160psów ale zdechną Ci te wtryski nim zdążysz się tym nacieszyć już nie wspominając o dymieniu bo zalewać będą musiały zdrowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo sie nie slizga jeszcze ale moze nie dac rady :/. 145-150 spokojnie wykreci sie bez innych wtryskow :) mam goscia ktory jest magikiem i mega mozgiem. moge polecic. jest w Radwanicach ok. Wroclawia (Adrian). dam znac po hamowni jak juz bedzie. ale to dopiero za jakis czas bo narazie zima.

Kezor miał podobny setup i do tego FMIC i uzykał 147 kunia wiec to zalezy czy pompa będzie zdrowa :gwizdanie: a wiesz hardkora to możesz i zrobić na 150 konia ale bedzie kopcił jak głupi :decayed: No ale czas pokaże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...