Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 2,5TDI Quattro S-line - nareszcie moja


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów i Klubowiczów!

Kilka miesięcy temu pytałem na łamach forum o jeden egzemplarz a4 i opisywałem przejścia z komisem, który je sprzedawał (mocno przekręcony licznik, kłamstewka o wyposażeniu, szemrana historia serwisowa). Od tego czasu szukałem wymarzonego a4, czytając co jakiś czas forum, i w końcu jest :>

Rocznik 2003

Wersja S-line

2,5TDI Quattro Tip Tronic

Kolor czarny :naughty:

Na pokładzie mamy:

komputer pokładowy, klimatronic, tempomat, czujnik zmierzchu, grzanie kupra, trójramienna kierownica skórzana ze zmianą biegów, el. szyby i lusterka, fotochrom wsteczny, fotele skórzane (same boki jak by, środek z czegoś innego :wink4: ), radio fabryczne audi concert na cd, parktronic (tył i przód), pakiet oświetlenia, ksenony, światła przeciwmgielne.

No i jest pełna, sprawdzona historia serwisowa.

Co ciekawe, w Niemczech zajęła się nim firma ABT czego rezultatem jest podniesienie mocy ze 180 na 204 KM oraz zmiana zawieszenia (dość mocna gleba jest). Teraz toczy się na 17-tkach, a na lato jest 19" :naughty:

Poniżej kilka zdjęć. Przepraszam za słabą jakość. Jak roztopi się białe gówno umyję dokładnie furkę i zaprezentuję ją jak należy.

Pozdrawiam!

ZCv_i.jpg

1yVsgJ.jpg

ZCKY9.jpg

1cPis9.jpg

1cPuVS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No właśnie tak jedyne czego by mi ewentualnie brakowało (bo na razie jestem tak podjarany furką, że nie brakuje niczego) to RNS-e i webasto. Choć bez tego ostatniego się obejdzie, bo śpi w garażu moja A4. A! No i instrukcja obsługi po polsku by się przydała, bo na stanie tylko germańska :wink4:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje Ci jeszcze najważniejszej rzeczy.......... oznaczeń klubowych :cool1:

furmanka :kox: niech Ci służy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co ciekawe, w Niemczech zajęła się nim firma ABT czego rezultatem jest podniesienie mocy ze 180 na 204 KM (...)

Wiele bym dał by zobaczyć wykres z uznanej hamowni potwierdzający > 200PS w 2,5 tdi :naughty::decayed:

Fajna tapicerka :kox:

Xenon Plus (zwany bixenonem-w nocy na "długich" widzisz wszystko, wszystko! prze- :kox: ) i jakaś audio/nawigacja 2DIN (niekoniecznie RNS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje Ci jeszcze najważniejszej rzeczy.......... oznaczeń klubowych :cool1:

Nie jestem fanem oklejania auta czymkolwiek (dlatego cieszy mnie bardzo zlikwidowane oznaczenie modelu i silnika), ale kto wie. Mam nadzieję wpaść na jakiś zlot to się zobaczy :)

Wiele bym dał by zobaczyć wykres z uznanej hamowni potwierdzający > 200PS w 2,5 tdi :naughty::decayed:

Fajna tapicerka :kox:

Xenon Plus (zwany bixenonem-w nocy na "długich" widzisz wszystko, wszystko! prze- :kox: ) i jakaś audio/nawigacja 2DIN (niekoniecznie RNS)

Myślisz, że nie będzie miał tych 204KM? Wykresu żadnego nie mam, ale w papierach tak stoi czyli ktoś to sprawdzał. Ale sam bym to z ciekawości sprawdził. Jak będę miał czas podjadę na hamownię jakąś (choć nie mam pojęcia gdzie w Łodzi jest jakaś) i podzielę się wynikami.

Tapicerki dokładnie takiej szukałem, bo na pełnej skórze tyłek się ślizga i w ogóle :decayed:

Póki co zostanę przy moim zwykłym hetero-xenonie. Przesiadłem się z mercedesa 124C gdzie lampy świeciły jak pół d*py zza krzaka, także na razie doznaję iluminacji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam duzy sentyment do B6 2,5 TDI mi sie tym swietnie jezdzilo , dla mnie brak tylko zewnetrznego S-line a tak furka kox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam duzy sentyment do B6 2,5 TDI mi sie tym swietnie jezdzilo , dla mnie brak tylko zewnetrznego S-line a tak furka kox :)

Pierwsze B6, którym się przejechałem miało ten silnik i od razu się w nim zakochałem. Próbowałem potem kilka 1,9TDI, ale to nie było to.

A zewnętrznego S-line jest, ale tylko na listwach na drzwiach. No i chrom chyba też wchodzi w skład S-line, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele bym dał by zobaczyć wykres z uznanej hamowni potwierdzający > 200PS w 2,5 tdi :naughty::decayed:

troche sie zapedziles :tongue4: , bo Rogal juz kiedys pokazywal moda klubowicza w B6 BAU na ponad 200PS.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, ale skrzynia to chyba multitronic a nie tiptronic...

mogę oczywiście się mylić,bo to tylko moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, ale skrzynia to chyba multitronic a nie tiptronic...

mogę oczywiście się mylić,bo to tylko moje skromne zdanie :)

Ma quattro więc na 100% tiptronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować autka i wyposażenia. aaa i na śnieg nie narzekaj, bo masz Q i zapewne już wiesz ile to zabawy przynosi na śniegu :)))

OT.

Mam do sprzedania olej do Twojej skrzyni, bo sam niedawno wymieniałem u siebie i mi zostało. jak cos, to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOZAK MAŚLAK :gwizdanie: mam nadzieje ze od soboty będę pomykał 2,0 FSI sedan 2003r .... oby....

zapodajcie jakieś opinie o moje przyszłej niuni mam nadzieję......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...