Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

E- papierosy ?? probowal ktos??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich...

Opublikowano

Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich...

też mam takie wrażenie,

od razu przypomina mi się to: Who Killed the Electric Car : Trailer

Opublikowano

Ja też pale e-papierosa od 45 dni.Dla mnie rewelacja,wypalałem dziennie 30 do 40 petów a po kupnie e-petka nie wypaliłem ani jednego.Jak ktoś chce rzucić albo pykać papierosa z zerową zawartością nikotyny-polecam :>

Opublikowano

Ponizej lista skladników wkladow do e-papierosów. nie wiem na ile to szkodliwe, bo nie sprawdzalem zadnych norm.

alkohol etylowy w ilości 0,08 ± 0,02 [% obj.], glikolu propylenowego

w ilości ok. 69 [% obj.], glicerolu, nikotyny, 2,3-dimetylopirazyny, alfa-damaskonu,

heksametylocyklotrisiloksanu, oktametylocyklotetrasiloksanu,

dekametylocyklopentasiloksanu, dodekametylocykloheksasiloksanu,

W próbce 2, stwierdzono obecność alkoholu etylowego

w ilości 0,24 ± 0,02 [% obj.], glikolu propylenowego w ilości ok. 51 [% obj.], glicerolu, nikotyny,

2,3-dimetylopirazyny, trimetylopirazyny, 3-metyloheksanu, toluenu, alfa-damaskonu, betadamaskenonu,

dekametylocyklopentasiloksanu, dodekametylocykloheksasiloksanu,

tetradekametylocykloheptasiloksanu.

Opublikowano

sam kiedyś paliłem ale rzuciłem , bo mi się paczka skończyła i do dziś jakoś nie kupiłem następnej :)

dla mnie te E-fajki to lipa jakaś :sick3: , czterech znajomych próbowało , jeden namawiał drugiego i każdy był zachwycony ale tylko przez pierwsze 2-3mce , potem powrót do "analogów" u wszystkich czterech :thumbdown:

Opublikowano

jak ktoś nie bedzie miał silnej woli i samo zaparcia to zadne gwiezdne rury lorda wejdera mu nie pomogą :naughty:

dlatego ja zarzucam papulapa miedzy zęby i pale jana :polew: :polew: :polew: moim zdaniem to moze byc dobra zabawka dla zabicia nudy lub nie otrzebny gadzet :gwizdanie: kto pali ten wie ze rzucić to tylko łatwo powiedziec gorzej zrobić, dlatego takie zabaweczki sa na krótką metę, choć zycze tym którzy próbują nimi rzucić palenie aby juz nigdy do ust nie wzieli prawdziwego fajana :wink4:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Grzeje kotleta. I dorzucę coś od siebie. To działa, pomaga i też uzależnia choć nie w takim stopniu i łatwiej z tego wyjść. Niechęć do e-palenia może się brać z lipnego sprzętu lub liqiudów. Warto nawet zainwestować tylko po to żeby np. siedząc w domu za(e)palić i na pewno pozwoli to zaoszczędzić i zdrowia i pieniędzy :) Aż nadejdzie dzień gdzie można będzie sobie postawić pytanie co się wybiera.

Jakby ktoś potrzebował pomocy w tym temacie, w doborze, jakieś pytania to chętnie pomogę. Może nawet coś znajdę na sprzedaż.

Opublikowano

Ja paliłem e-fajkę ponad tydzień czasu, ważne było żeby zachować rytuał tzn. wyłaziłem z tym na balkon jak z normalną fają, itp. po tygodniu wmówiłem sobie, że skoro mogę jarać elektryka to mogę przestać jarać całkowcie i przestałem :) od połowy marca zero fajek:)

Taka moja rada nie kupować jak leci i byle taniej, warto podjechać gdzieś i wypróbować czy pasuje, stestowałem 3 marki (takich po 200 zł) i tylko jedna mi podeszła reszta był albo za słaba albo ogólnie coś nie tak, tych po 100 i taniej nawet nie próbowałem, poczytałem na forach o e-fajach i dlatego te odpuściłem.

Opublikowano

Powiem tyle. Najlepsze są samoróbki bo chinolki robią szajs

Opublikowano

paliłem 9 lat i da się tym walnąć bez gadgetów wystarczy silna wola :cool1:

Opublikowano

hehe ale ten gadziecik nie tylko do rzucania służy :)

Opublikowano

mi pomógł, miałem za słabą silna wolę :)

Opublikowano

Mój tata popalał takiego e- papierosa z miesiąc. Popalał to mało powiedziane bo ustrojstwo było non stop w użyciu. Wrócił do marlborasów bo podobno e- papieros nie dawał mu smaka, a przypalając e na okrągło przyjmował tyle nikotyny że głowa mała :thumbdown:

Opublikowano

hehe dlatego mój miał czujnik po 15 buchach dawał znać :) a, że, nie czuł dlatego pisałem żeby pojeździć po sklepach tam zawsze mają testery.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.