Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakos bym to przebolal :wink4: ta niebieska niteczka by mi to wynagrodzila :naughty:

nic specjalnego :thumbdown:

:bag:

Opublikowano

juz :?: nagadaliscie sie :?: :chytry:

:decayed:

Opublikowano

ten mieszek niezly, do mnie by pasowal bo nie mam takiej beznadziejnej niebieskiej nici :kox: :kox:

Tak z całą pewności..do Twojego będzie pasował jak ptaszek do dziurki :naughty::D

A tak na serio :decayed:

Nie róbta wsi..zakładajta czarne perforowane :kox:

Opublikowano

czarne perforowane :kox:

ja cały czas czekam na umówiony znak sygnał :good:

Opublikowano
  • Autor

sorki jak się dodaje zdjęcia dodał bym jak wygląda mój kokpit po oklejeniu folią carbon

Opublikowano

sorki jak się dodaje zdjęcia dodał bym jak wygląda mój kokpit po oklejeniu folią carbon

lepiej na http://www.imageshack.us/

wszystko łatwe , później tylko przeklejasz "KOD forum" do tematu i po zabiegu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak to mniej więcej wygląda ahttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36338a81d5f4168e.htmlle na żywo wygląda o wiele lepiej :wink4:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2edce8d1d482cca7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f91406eb69608a0e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f91406eb69608a0e.html[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:05_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36338a81d5f4168e.html

Opublikowano

jakbym nigdy w zyciu nie widział ori rs4 to napewno by mi sie spodobało :good:

Opublikowano
  • Autor
36338a81d5f4168e.html[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:47_________________________________________________36338a81d5f4168e.html[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:48_________________________________________________36338a81d5f4168e.htmlzdjecie.jpg[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:51_________________________________________________36338a81d5f4168e.html[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:57_________________________________________________Panowie nie moge sobie poradzić. żeby wrzócić fotke i żeby byla tu na forum jak to się robi?[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:59_________________________________________________36338a81d5f4168e.html[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 19:01_________________________________________________36338a81d5f4168e.html
Opublikowano

kliknij na "odpowiedz" na dole strony, w nowo otwartej str masz rozbudowaną odpowiedź, zaraz nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie", klikasz wybierasz z dysku, zaznaczasz ze nie porno i OK

Opublikowano

jakbym nigdy w zyciu nie widział ori rs4 to napewno by mi sie spodobało :good:

Pomaluj to bezbarwnym..efekt niby carbonu będzie lepszy :wink4:

A jakbyś już to zalaminował to już w ogóle orgia bez czymanki :decayed:

Opublikowano

Powiem Ci ze najlepszy wybor jesli chodzi o folie , mowie tak bo mam identyczna :naughty: I nie maluj zadnym bezbarwnym bo podobno nie zabardzo sie to przyjmuje i c**jnia wyjdzie :kox: Teraz jest ok :good:

Opublikowano

I nie maluj zadnym bezbarwnym bo podobno nie zabardzo sie to przyjmuje

Jak ma Ci się nie przyjąć ?

Malowane bezbarwnym lub zalaminowane i wypolerowane to masz daleko zbliżony look jak ORI.. :tongue4:

No..ale jak się nie podziwiało pięknych refleksów światła odbijających się w oryginale to cóż mi powiedzieć :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

I nie maluj zadnym bezbarwnym bo podobno nie zabardzo sie to przyjmuje

Jak ma Ci się nie przyjąć ?

Malowane bezbarwnym lub zalaminowane i wypolerowane to masz daleko zbliżony look jak ORI.. :tongue4:

No..ale jak się nie podziwiało pięknych refleksów światła odbijających się w oryginale to cóż mi powiedzieć :decayed::naughty::tongue4:

Ktos mi kiedys powiedzial zebym lepiej ich nie malowal , ale masz racje lepiej niech ktos inny pierwszy wyprubuje czy sie nic nie popiepszy . Lepiej sie uczyc na czyjs bledach

Opublikowano

Lepiej sie uczyc na czyjs bledach

dawids1212 ma jeszcze kawałek tej foli i coś tam miał przetestować :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Niestety efekt sie popsuje probowałem malować niewielki element i efekt był taki że zerwałem to w piz.. i okleiłem na nowo. A sama folia wygląda lepiej niż ori alu bez dwóch zdań.

Opublikowano

A sama folia wygląda lepiej niż ori alu bez dwóch zdań.

jakie alu ????

Opublikowano

Musiałem sobie linki wyciagnac bo oglądac sie nie dało zaraz skomentuje...

36338a81d5f4168em.jpg

Wszystkie fotki są takie same, zrób fotke dekorów choćby siedząc na tylnej kanapie, bo ta fotka co zrobiłes to średnio ukazuje efekt :thumbdown: Co do folii jest OK też mam taką :decayed:

[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:19_________________________________________________Napewno lepiej to wyglada niz zwykły seryny przetarty plastik :gwizdanie:

Opublikowano

Niestety efekt sie popsuje probowałem malować niewielki element i efekt był taki że zerwałem to w piz.. i okleiłem na nowo. A sama folia wygląda lepiej niż ori alu bez dwóch zdań.

Heh..jak będę miał wolną chwilę to zakupie taką folię i pokażę Wam, że się da..amatorzy :decayed::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.