Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Link4 -szkoda całkowita???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów , w niedziele 27 grudnia na parkingu przed biedronką, wjechał do mnie typ BMW-icą ;( po oględzinach rzeczoznawcy nadal czekam na wycene.... wkońcu puściły mi nerwy i dzwonię do siedziby link4 gdzie oznajmili mi że procedury się przeciągają ponieważ rzeczoznawca uznał szkode całkowitą :shocked: jakim cudem pytam bo uszkodzone były prawe dzwi, próg , nadkole, błotnik i lekko odarta maska :slina:

dlaczego wartość uszkodzeń przekroczyła wartość samochodu?

jaka może być wysokość wypłaty ze strony link4?

troche mnie to zaskoczyło i teraz sam nie wiem czy się cieszyć czy płakać....

Opublikowano

na pewno w link4 bedz probowali Ci wmowic ze szkoda calkowita jest dlatego ze naprawa przekracza np 60% wartosci auta..

a to oczywisci nie prawda.

nie daj sie splawic glupim pisemkiem, zazadaj wyceny, zarowno auta jak i naprawy. na pewno smieszne rzeczy tam nawypisywali...

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie ...nic bedę walczył zobaczymy czy mi się uda...

Opublikowano

tylko teraz jest zadaj sobie pytanie czy może by było lepiej dla ciebie przyjąć kasę za szkodę całkowitą i sprzedać autko uszkodzone...

jeśli się mylę to popraw mnie

Opublikowano

tylko teraz jest zadaj sobie pytanie czy może by było lepiej dla ciebie przyjąć kasę za szkodę całkowitą i sprzedać autko uszkodzone...

jeśli się mylę to popraw mnie

boze widzisz i nie grzmisz...

nie chce mi sie po raz kolejny rozpisywac. ale po prostu rece opadaja...

a moze lepiej jednak dostac wiecej kasy i tez sprzedac auto nienaprawione :wallbash: :wallbash:

co za roznica czy go naprawi czy nie. wazne ze ma dostac tyle ile mu sie nalezy a nie tyle ile chca go wyrolowac w tej kijowej ubezpieczalni..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

...a z tym co się należy i jaki mają obowiązek,to wiadomo jak się kończy w większości wypadków.Pewnie,że lepiej wziąć więcej kasy ale kto da.Z tego co widzę w tym kraju,to korzystniej dostać parę stów za małą ryskę,niż mieć pobite auto.Jak chcesz dużo kasy na naprawę we własnym zakresie-to szkoda całkowita.Jeśli bezgotówkowo-nie ma sprawy.Dadzą zarobić kolegom blacharzom.Wiem to z autopsji-jedna wielka mafia... :wallbash:

Opublikowano

A co to jest szkoda całkowita ? i jeszcze z OC sprawcy ... chcą Cie ewidentnie zrobić w "Karola". Jeśli likwidujemy szkodę z OC sprawcy ubezpieczalnia ma obowiązek wypłacić do 100% wartości pojazdu z dnia zdarzenia. Nie ma czegoś takiego jak szkoda całkowita .. no chyba, że wartość naprawy przekroczy wartość pojazdu (wtedy co innego).

W skrócie jeśli auto jest warte 20.000 a wycena szkody na 19.000 muszą wypłacić 19.000 i tyle. Tak jest na gruncie OC. Jeśli nie to do Sądu i gacie im zmiękną.

Nie piszemy o AC bo to umowa ubezpieczenia, którą negocjuje się z Towarzystwem, jest to ubezpieczenie fakultatywne i Towarzystwo może wprowadzić swoje zasady rozliczania szkody.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.