Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Srebrna eSa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Biednym studentem to ty nie jesteś :evil:

Biednym :> socjalne muszą dawać, ale da się wyżyć :przebiegly:

Opublikowano

dziwne ze jeszcze nie padlo pytanie kiedy stare sprzedajesz :rolleyes:

Opublikowano

Sliczna audiczka :good: duza roznica przy jezdzie bezyna -gaz chodzi o osiagi . Tez bym sobie taka zafundowal i odrazu zagazowal :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dziwne ze jeszcze nie padlo pytanie kiedy stare sprzedajesz :rolleyes:

Padło już pierwszy zainteresowany pisał pw

Sliczna audiczka :good: duza roznica przy jezdzie bezyna -gaz chodzi o osiagi . Tez bym sobie taka zafundowal i odrazu zagazowal :naughty:

Niespecjalna, ale jak w końcu się udam na hamownie sprawdzę dokładnie

Opublikowano

Biednym studentem to ty nie jesteś :evil:

Biednym :> socjalne muszą dawać, ale da się wyżyć :przebiegly:

Sorry za OT ale mam takiego kolegę co brał socjalne a jeździł samochodem za 120 tysięcy (nówka z salonu). Rolnik :gwizdanie:

Szkoda, że tacy #$^ zgarniają akademiki i $, a nie ludzie, którzy mają mniej pieniędzy. Cóż, taki chory system.

Ale wracając do esy to :kox:

I nie przejmuj się anty - gazownikami :wink4:

Opublikowano

co to za tarcze bo zapomnialem zapytac?

Opublikowano

fajna sztuka :good:

założysznavi i środek poliftowy to bedzie gicior :good:

co do tylnego zderzaka , ja mam przedlifta i mam dyfuzor czarny , reszte "nogaro" więc nie wiem dlaczego padły tu opinie ze w przedliftach dyfuzor jest "namalowany"

Opublikowano
  • Autor

co to za tarcze bo zapomnialem zapytac?

Tył mikoda, przód zimmerman sport

co do tylnego zderzaka , ja mam przedlifta i mam dyfuzor czarny , reszte "nogaro" więc nie wiem dlaczego padły tu opinie ze w przedliftach dyfuzor jest "namalowany"

Hmm no to chyba masz zderzak z polifta, bo przedlifty miały malowane ( przynajmniej sedan-kumpel miał sedana i miał malowany; co do kombi na 100% nie wiem)

Opublikowano

fura :kox:

LPG :good:

a co do navi plus, to ta co jest na zdjęciu nie jest z B5, lecz z pierwszych b6, z prawej i lewej strony możesz mieć większe przerwy, wnioskuję to z tego że ma listwę chrom na dole, i skosy po bokach są za małe, no i wygląda jakby przód był gumowany, w a4 b5 był gładki czarny plastik, (mam nadzieję że się mylę) chyba że wiedziałeś o tym i miałeś dobrą cenę to potraktuj moją wypowiedź jak OT

Opublikowano
  • Autor

Kolejne paczki dotarły, tunel poliftowy w domu, gumowe dywany na zimę, no i ostatni zakup najbardziej mordę cieszy :kox:

gryll.jpg

Teraz trzeba przystopować trochę z modami :embarrassed:

Opublikowano

fajna sztuka :good:

założysznavi i środek poliftowy to bedzie gicior :good:

co do tylnego zderzaka , ja mam przedlifta i mam dyfuzor czarny , reszte "nogaro" więc nie wiem dlaczego padły tu opinie ze w przedliftach dyfuzor jest "namalowany"

Moskal, a masz wystający dyfuzor? polifty miały wystający, czarny, a przedlifty miały takie przetłoczenie, i zazwyczaj w kolorze fury :good:

Vito, eska piękna, mody też ładnie lecą, oby tak dalej :good:

Opublikowano

Moskal, a masz wystający dyfuzor? polifty miały wystający, czarny, a przedlifty miały takie przetłoczenie, i zazwyczaj w kolorze fury :good:

20537158.jpg

Opublikowano

Moskal ma pomalowane przetloczenie :wink4:

Opublikowano

Moskal ma pomalowane przetloczenie :wink4:

sam nie wiem , dyfuzor ma troche inna fakture niż reszta :mysli:

Opublikowano

nie nie, pamietam jak wygladal moj zderzak z '99 - inny, dyfuzor wystawal mocno.

Opublikowano

Poliftowy ma wystający dyfuzor, mam taki na handel :decayed:

Opublikowano

Poliftowy ma wystający dyfuzor, mam taki na handel :decayed:

do kąbi ????

Opublikowano

Poliftowy ma wystający dyfuzor, mam taki na handel :decayed:

do kąbi ????

do kąbi, jakby do sedana to by został u mnie :wink4:

Opublikowano

Poliftowy ma wystający dyfuzor, mam taki na handel :decayed:

do kąbi ????

do kąbi, jakby do sedana to by został u mnie :wink4:

hał macz???

Opublikowano

p1040994j.jpg

wystaje ale cos mi sie wydaje ze nie bedzie pasil bo jest duzo wiekszy i wchodzi za wydech :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.