Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Srebrna eSa


Vito_

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo kogo ja tu widzę :naughty: Nawet swego czasu była okazja się na zlocie w Krakowie browarkiem stuknąć :>

Po 2 Hondach padł wybór na S4 ale powrót do crx-a i tak planuje tym razem jedyna słuszna generacja czyli II, jako 2 auto na KJSy wybebeszone D16 :gwizdanie:

Co do eSy to z nowości w najbliższym czasie wyleci short-shifter i wleci seryjny mechanizm zmiany biegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Sam się właśnie dziwię, że nikt Cie nie objechał, zjadł i zakąsil jakimś czopem za LPG. Mam nadzieję, że dobrze na gazorze hula, bo sam myślałem o czymś takim do zabawy jako 2 auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna furka ... miałem okazję widzieć na żywo :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista :good:

dawaj foty środka jeszcze :decayed:

P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG? :cool1:

czemu płakać, w sumie gdybym nabył S to też bym ją zagazował :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto, es to es

zadowolenia z auto życzę i mocy mocy mocy i trochę szmocy :polew::polew: :polew:

ps też chcę S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna eS...bedzie kogo objezdzac :kox:

Gratki! :good:

P.S. Nikt nie placze, ze ma zamontowana instalacje LPG? :cool1:

Jak na serie z virusem wydaje mi się że nie najgorzej lata :)

EVO X poległo na 1/4 :gwizdanie:

Co do LPG moja studencka kieszeń nie wyobraża sobie lania paliwka na codzień :embarrassed:

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze, narazie jeszcze eSa idealna nie jest ale będę ją skutecznie doprowadzał do coraz lepszej kondycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studencka, czy nie studencka - u nas utarło się jedno dziwne przekonanie, że jak założysz LPG, to znaczy, że winien byłeś się 100x zastanowić, kupić diesel'a, albo jakiegoś małego benzyniaka i wtedy go zagazować.

Powiem szczerze, że zrobił bym to samo i to nie ze względu na to, że nie mam kasy, ale na to, żebym miał przyjemność z jazdy i się nie spuszczał na stacji :decayed:

Bardzo fajne autko - oby służyła bezawaryjnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del sola pamietam z crx-info :good:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________hteb juz odpadl bo sprzedal eSe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit 22.01.2010

Jako, że auto całkiem żwawo pomyka naprzód, trzeba było pomyśleć nad nieco skuteczniejszym hamowaniem maszyny :embarrassed:

_1220023.JPG

Jaki śniegi odpuszczą będzie montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawować :gwizdanie:

Buba miło spotkać kolejną osobę z crx-info , ale wybacz nie pamiętam czym tam pomykałeś wtedy :embarrassed:Jakbyś przypomniał może pokojarzę...

Edit 26.01.2010

LPG dziś ogarnąłem:) okazało się, że jeden wtrysk był strzelony, został dziś wymieniony na nowy i teraz auto kręci się wyżej na LPG do ok 6tys obr. Latem przy wyższych temperaturach i pełnym baku powinno być jeszcze lepiej, bo na dziś miałem ok pół zbiornika...

Edit 2. 12.05.2010

niecałe 2 miesiące temu "wysrała się skrzynia biegów"

wczoraj zakończyłem kompletowanie części i auto już się składa, nie życzę najgorszemu wrogowi takiej awarii, koszta zabijają:/

Edit 3. 3.11.2010

Auto w międzyczasie dostało na przód nawiercane zimmermany i została wykonana zabudowa wskaźnika doładowania w środkowy nawiew.

W związku z zakupem civica do KJSów, audi dostaje rolę dupowozu także mody będą przebiegały w zwolnionym tempie :embarrassed:

Edit 25.11.2010

Pełne lampy przód po 2 lifcie leżą i czekają na montaż :naughty:

W drodze do mnie konsola 2 din po 2 lifcie i ori navi plus

Myślę, że będzie sporo ładniej :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

byla czarna d16z5 i d16a9 :wink4:

jesli chodzi o skrzynie to norma, padaja jak muchy :thumbdown: lepiej kupic jakas uzywke niz sie w remont bawic (nowa w ASO 28 tysi z wymiana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...