Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wszystko działa- no może poza tempomatem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

piękny egzemplarz - szkoda że takich aut z duszą już się nie robi :hi:

Opublikowano
  • Autor

mały modzik dolotów bo tak zatkane tą gąbką były, że potrzebowały trochę oddechu:

38cb0fa73d2fedc3.jpg

b589c45cca7fff8d.jpg

c1c6356a2d14b650.jpg

6413bf0cb22bd6c9.jpg

56cf58a71e449c66.jpg

Opublikowano

WTF ???? co to było? pierwszy raz widzę taki dolot, teraz to pewnie niezły przeciąg w rurze :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

będzie- jeszcze nie założone :>[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:28_________________________________________________główki już zregenerowane :decayed:

df19037e2408cf9f.jpg[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 23:46_________________________________________________937a591264a68689med.jpg[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 13:26_________________________________________________a55e6d7af73800a0med.jpg[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 13:29_________________________________________________FURKA ZŁOŻONA I ŚMIGA JAK WIATR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

gratki :good:

Opublikowano
  • Autor

gratki :good:

dzięki :decayed:
Opublikowano

Swietne autko, nietuzinkowe. Brzmienie motorowni elektryzuje każdego prawdziwego miłośnika motoryzacji. :slina:

Bardzo się cieszę, że dbasz o takie cudeńko :brawo:

Opublikowano

No no ta seteczka jak najbardziej :))

Oby służyła jak najdłużej ! :)

Pozdrowionka.

Opublikowano

Tak z ciekawości byłeś może na hamowni?? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak z ciekawości byłeś może na hamowni?? :naughty::decayed:

nie - bo mi brakło pieniędzy :polew: :polew: :polew: :polew:

poza tym nie potrzebne mi to bo mam wystarczająco dużo KM.

nawet jeśli nie ma serii. :wink4:

Opublikowano

zadowolony z motorownii ?

nie bierze oleju ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zadowolony z motorownii ?

nie bierze oleju ?

oczywiście, że bierze .... (jak wszystkie v8) ale 3 razy mniej[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:23_________________________________________________w sobotę 02-10-2010 będę w Wyrazowie na torze- jeśli ktoś chętny to zapraszam :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Bylem widzialem ;) Autko sliczne ;)

Jaki czas miales jezeli moge wiedziec? bo o ile dobrze pamietam to tez jechales ;)

Opublikowano
  • Autor

Bylem widzialem ;) Autko sliczne ;)

Jaki czas miales jezeli moge wiedziec? bo o ile dobrze pamietam to tez jechales ;)

tak- jechałem byłem drugi z czasem 54,31 chyba ale jechałem czasówkę bez hamulców niestety bo ich brakło po przejażdżce z licytacji ;( - wiozłem ich dwa okrążenia na full możliwości.

Nie wiem czy pobiłbym czas 49 s z groszami ale na pewno nie byłoby to 54 sek.

Opublikowano

Heh, to witaj w klubie :D Mi tez juz hamulce powoli mowia papa tak samo drazki ;) Czyli uplasowalem sie miedzy eSami S6, S8, AKN i S4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

udało mi się znaleźć czasy:

1. MAGIC 49,32s

2. GRYFI 54,65s

3. ADI KRAKÓW 55,04s

4. SYSIEK 55,44s

5. KUCHART 55,54s

6. MIK17 55,74s

7. NYPAL 59,30s

8. SCRAMER 59,39s

9. PIOTREK 59,42s

10. PAULA 59,60s

11. BIBON 101,22s

12. CZESIU 101,71s

13. SHARK 102,03s

14. RYBA 106,13s[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 00:46_________________________________________________

Opublikowano

Gryfi niezly wynik, gratulacje :good:

szkoda ze przy wynikach nie ma podane jakimi samochodami jechali inni

Opublikowano

Dźwięk miażdży suty :kox:.

Opublikowano
  • Autor

kilka s4 i jedno S8 ale wygrał Magic w 160 konnym dielsu w ośce :(

były też inne "zwykłe" samochody.[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 17:15_________________________________________________c71a59f599d01401.jpg[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:19_________________________________________________dsc06333r.jpg

zdjecia050.jpg

zdjecia041.jpg

dscf1311d.jpg

dscf1318e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.