Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taniej jak za 400 pln nie znajdziesz raczej[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________i przeważnie do obszycia w takiej cenie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

taniej jak za 400 pln nie znajdziesz raczej[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________i przeważnie do obszycia w takiej cenie

no właśnie a moja jest taka ładna jeśli chodzi o stan[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:58_________________________________________________w planach dodatkowo poza kierownicą:

remoncik motorynki

inne aluski ale chyba zostanę przy rozmiarze 17"

nowe listwy drzwi- góra i dół

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:slina:

pięknie zachowana

Opublikowano

Piękna jest :kox: Co to za utwór Snoopa w "prezentacji" leci ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Piękna jest :kox: Co to za utwór Snoopa w "prezentacji" leci ?? :naughty:

"BEST OF THA STREET" czyli najlepsza na ulicy :decayed: he he trafiłem z tytułem :kox:

TO NAZWA PŁYTY

a utwór nazywa się : A.D.I.D.A.C.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dźwięk poprostu :kox: Prawie jak u mnie w dieslu :evil:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dźwięk poprostu :kox: Prawie jak u mnie w dieslu :evil:

No, tylko ja musiałem wydać trochę kasy, żeby tak brzmiała a ty to miałeś w standardzie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 23:05_________________________________________________A teraz moja kochana esa wygląda tak:

95427e0425a9deab.jpg

popękane koło pasowe na wale :shocked: :shocked: :shocked:

d2d90b40ca0c926b.jpg

bez główek :(

d808cd833c0deda3.jpg

Opublikowano

miałeś jakieś objawy??

Opublikowano

moje V8 też się wysypało ale delikatniej, misfire cyl. 3, czeka mnie wymiana świec i pewnie jednej cewki, czyszczenie przepustnicy i takie tam pierdy

Opublikowano
  • Autor

miałeś jakieś objawy??

nie - po prostu chciałem zrobić remoncik i wyszło przy rozbiórce :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 22:03_________________________________________________w sumie całe szczęście bo jakby się rozleciało to ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opublikowano

no też bym do zaliczył do farta :)

Opublikowano
  • Autor

no też bym do zaliczył do farta :)

no nie wiem czy tak do końca bo chyba nie dojdę do ładu z tym silnikiem ;(

Dwa cylindry mają delikatne progi - szukam silnika na zmiankę

Opublikowano

wytłumacz mi co to są progi na cylindrach, bo nie kumam jeszcze tego

Opublikowano

Może V8 nowszej generacji weźmiesz taki z 320 KM :) ew. 345 to by już nieźle zamiatało :)

Opublikowano
  • Autor
no to już wiesz[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 22:53_________________________________________________

Może V8 nowszej generacji weźmiesz taki z 320 KM :) ew. 345 to by już nieźle zamiatało :)

chętnie bym wziął ale zbyt dużo rezania- nic nie pasuje :(
Opublikowano

aaa to przykro

Opublikowano

piękne auto, szkoda że silnik wyspany no ale cóż takie życie, a auto do najnowszych nie należy...

jedyne co mi nie leży to ta kierownica :kox:

Opublikowano
  • Autor

piękne auto, szkoda że silnik wyspany no ale cóż takie życie, a auto do najnowszych nie należy...

jedyne co mi nie leży to ta kierownica :kox:

wszystkim nie leży - ale to jest oryginał dla tego auta i w dodatku w pięknym stanie
Opublikowano

jak poducha działa, to bym nie zmieniał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.