Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5


GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

kilka s4 i jedno S8 ale wygrał Magic w 160 konnym dielsu w ośce :(

To co on miał gwint i takie super przyczepne opony? czy co? Powinieneś go wciągnąć mając Q i taki silnik :mysli: Po podobnym torze śmigaliśmy w Lublinie i takie Ski jak Twoja dawały radę (wiem że to trochę za dużo mocy na taki mały tor), ale wygrało 2,8 w B4 :wink4: Na taki tor najlepszy gwint i dobre opony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka s4 i jedno S8 ale wygrał Magic w 160 konnym dielsu w ośce :(

To co on miał gwint i takie super przyczepne opony? czy co? Powinieneś go wciągnąć mając Q i taki silnik :mysli: Po podobnym torze śmigaliśmy w Lublinie i takie Ski jak Twoja dawały radę (wiem że to trochę za dużo mocy na taki mały tor), ale wygrało 2,8 w B4 :wink4: Na taki tor najlepszy gwint i dobre opony :wink4:

nie chcę nic odbierać koledze MAGiCowi bo pewnie jest po prostu świetnym kierowcą ale różnice w czasach między nim a resztą samochodów są ogromne - 5 sekund do 2 miejsca a czasy były liczone na zegarku ręcznym.

poza tym oglądałem film z jego okrążeniem, który ma 46 sekund a zaczyna się od drugiego zakrętu.

Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej- ja jechałem już na tak zwanym fadingu i nie miałem jak hamować więc to też wpłynęło na mój czas.

Nie ma to większego znaczenia bo o własne życie nie walczyliśmy a i tak była super zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to większego znaczenia bo o własne życie nie walczyliśmy a i tak była super zabawa.

Jasne :good: A co do mierzenia czasów to też coś na ten temat wiem :wink4: No ale tak to jest jak czas mierzy jedna osoba i wciska jak chce :) Fajna sprawa takie zabawy na torze. Szkoda że nam trochę sporo krzyknęli za wynajęcie toru w Lublinie, kiedyś było bez problemu a teraz zaczęli coś wymyślać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to nie wszystko.

Już kiedyś tomaszu 125 konnym (na Ułęży chyba) ADRem wklepał sporo mocniejszym furom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kolego, bylo s4 z moca 320PS niby a zrobil czas 55.54 o ile dobrze pamietam nick i twierdzil ze juz nizej sie zejsc nie dalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście mnie dowartościowali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:53_________________________________________________gdyby ktoś był chętny to autko jest do sprzedania 20000pln

jeszcze nie wystawiam na alledrogo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu go sprzedajesz?

żona kazała :polew: :polew: :polew:

auto mało rodzinne i drogie w utrzymaniu- paliwko itd.[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:02_________________________________________________jeszcze walczę :polew: -a może się uda nie sprzedawać?

odświeżyłem trochę galerie na stronach z tematu[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:49_________________________________________________auta nie ma na razie na aledrogo ale ciągle jest do sprzedania- cena ostateczna 20000[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:49_________________________________________________no i dziunia znalazła nowego właściciela :confused4: - łezka w oku się kręci ale i tak nie było mnie stac an jeżdżenie nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dziunia znalazła nowego właściciela :confused4: - łezka w oku się kręci ale i tak nie było mnie stac an jeżdżenie nią.

ale trafiła chociaż w dobre ręce

jakiś pasjonat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nic odbierać koledze MAGiCowi bo pewnie jest po prostu świetnym kierowcą ale różnice w czasach między nim a resztą samochodów są ogromne - 5 sekund do 2 miejsca a czasy były liczone na zegarku ręcznym.

poza tym oglądałem film z jego okrążeniem, który ma 46 sekund a zaczyna się od drugiego zakrętu.

racja film ma 46s... ale jak zobaczysz to na mecie byłem w 44... czyli+ 5 s na te 2 zakrety :gwizdanie:

btw... zrobilem na tym torze kilka kołek.... jak miałem 15 195/65 to w zakret max wchodziłem 70 km/h, po glebie było juz z 80 a na 18 ponad 90...

2:21 tez pokazuje ze na probnych nie było odpuszczania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyja te jasnoniebieski metalik sedan b5 na 19' ?

ładniutka:)

sorry za OT.

mam nadzieje, ze Twoja s'ke kupil pasjonat i bedzie dbal nie mniej niz Ty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dziunia znalazła nowego właściciela :confused4: - łezka w oku się kręci ale i tak nie było mnie stac an jeżdżenie nią.

ale trafiła chociaż w dobre ręce

jakiś pasjonat :)

dziennikarz z w-wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cenę wywalił :gwizdanie: :chytry:

no fakt, ale ty też za swoją nie chcesz 5 tysi :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no pojawiał się uśmiech na twarzy jak nacisnąłem gaz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i podobno autko znowu zmieniło właściciela :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś go zaczęło boleć czy ludzie nie zdawali sobie sprawy z kosztów utrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił do mnie wczoraj, że sprzedaje - podobno zmienia mieszkania a miał 3 auta więc posprzedawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...