Skocz do zawartości
IGNOROWANY

235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miałem nie przyjemną sprawe a mianowice ktos poprzebijał Mi opony w Mojej :a4fan:

no i rozglądam sie za nowymi oponami, miałem założone 225/45/17, a teraz mysle na przód takie same a na tył 235/40/17 albo nawet 245 ale nie wiem czy nie będą obcierać o błotnik i dlatego potrzebuje waszej pomocy.

Wiec jak myslicie? a moze ktos ma założone takie oponki to niech sie wypowie :smiley:

Pzdr.

OSTATNIE DECYZJA

Jeszcze jedno pytanie - Felga 8 calowa, ET 35, Zawieszenie -> - 20mm. Wiec czy na felge wejdzie 245/40/17?? (oczywiscie chodzi o tył) i czy gdybym takie kupił to czy by nie obcierało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy w b5 avancie ma 245/35 R17" i ET chyba 42,jestem prawie pewny, rezultat = nie obciera

Ale przy np ET 35 może być problem :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/40R17 + ET35 = nie obciera

Wiem, bo mam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 235/45/17 et 35 i do tego 1,5cm dystans i też tył nie obciera :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 235/45/17 et 35 i do tego 1,5cm dystans

a możesz pokazać zdjęcie tyłu żeby zobacztć jak koło jest odsadzone ? Jaki to dystans ? Samoróba jakas czy coś konkretnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na felgach pisze ET 35.

Wiec wejdzie Mi do tyłu tak zeby nic nie ocierało? 235/40/17 lub 245/40/17??

Pzdr.

na pewno nie będzie obcierać - mam takie samo ET i opony 235/45/17 i nic nie trze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 235/45/17 et 35 i do tego 1,5cm dystans i też tył nie obciera :quattro:

Poź one mają ET 35 ? A nie przypadkiem 42 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowiłem temat, teraz prosze o ostateczną pomoc.[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 12:52 _________________________________________________I jak, pomoze ktos??

Przecież masz napisane jakie rozmiary nie obcierają i jeszcze przy jakim ET felgi to co chcesz żeby jeszcze ktoś spisał wszystko w jednym poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio miałem nie przyjemną sprawe a mianowice ktos poprzebijał Mi opony w Mojej :a4fan:

no i rozglądam sie za nowymi oponami, miałem założone 225/45/17, a teraz mysle na przód takie same a na tył 235/40/17 albo nawet 245 ale nie wiem czy nie będą obcierać o błotnik i dlatego potrzebuje waszej pomocy.

Wiec jak myslicie? a moze ktos ma założone takie oponki to niech sie wypowie :smiley:

Pzdr.

po co zakładac na przód 225 czy 235 a na tył 245 :shocked: :shocked: :polew: :polew: Dobre, jeszcze jeździć na naszych dogach :polew::bicz:

OSTATNIE DECYZJA

Jeszcze jedno pytanie - Felga 8 calowa, ET 35, Zawieszenie -> - 20mm. Wiec czy na felge wejdzie 245/40/17?? (oczywiscie chodzi o tył) i czy gdybym takie kupił to czy by nie obcierało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz napisane jakie rozmiary nie obcierają i jeszcze przy jakim ET felgi to co chcesz żeby jeszcze ktoś spisał wszystko w jednym poście?

No sorry ale nie ma napisane czy na felge o szerokosc 8 cali wchodzi 245/40/17 :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale nie ma napisane czy na felge o szerokosc 8 cali wchodzi 245/40/17

Takie info jest w przyklejone na początku działu o oponach i felgach

Edytowałeś na raz dwa posty pierwszy i ostatni dlatedo mogło to pytanie umknąć :rolleyes:

Za wąska felga do tej szerokości min 8,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...