Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furmanka kozacka :kox:

Opublikowano

Nie wierze, ze jezdzisz bez softu... :kox:

Ladne auto, ale to logo S4 mogles zdjac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Flyer

ale to logo S4 mogles zdjac tongue4

Wiem że głupio wygląda wszędzie S-line a tu znaczek S4 ale Michao czytaliśmy opis do końca ?? " (muszę tylko znaleźć czas na zmianę znaczka z grila) " a uwierz mi to nie będzie chwila moment bo dojście jest tragiczne... :kwasny:

Co do SOFTu to nie brakuje mi moczu ( no może nie brakuje mi bardzo hehe ) bardziej zależy mi na lepszym jebnięciu z dołu bo turbo w BRD lubi wyższe obroty ( tak jak każda większa turbina ) i jest to ciut deprymujące żeby nie powiedzieć wkurwiające ... hehe :decayed:

Opublikowano

Ukaż , piękny ten sedan :good:

a lakier malinka , nawet szpachli nie widać :shocked::notworthy:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem oprócz Mirona ignorować jeszcze Trzeńka :decayed::polew:

Opublikowano

ale ja poważnie mówię , lakier prezentuje się jak z salonu :slina:

Ps. Będziesz w Bukowinie? Laser mam w RNS-E do wyczyszczenia :decayed:

Opublikowano

Alvik furka KOX :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

AD 1. http://www.meguiars.pl/ :wink4:

AD 2. http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html;msg147652#msg147652 sam dół pierwszego posta - CZYSZCZENIE SOCZEWKI LASERA RNS-E a za zaoszczędzone 50 zł stawiasz wódę w Bukowinie ( o ile będę hehe )

Opublikowano

:notworthy:

ALV żyje... i więcej mi nie trzeba...

Opublikowano

a jakie felgi na lato? bo chyba nie te co teraz?

Ps. No problem , czyszczenie = krowa :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

GRazny nie pokręcaj beki z VIPa... nie wypada nie wypada... :decayed::polew: i koniec z OT w moim wątku :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:14_________________________________________________Są ori S-liny B7-kowe czyli RS6... miała być zmiana na 19 ale 1BV + 19 i jazda po Polsce to jakaś paranoja... Co innego do lansu po Krakowie ... :decayed:

Opublikowano

Alv furka naprawdę :good: środeczek :notworthy:

Fajnie, że wypisując wypas robiłeś większe przerwy pomiędzy pozycjami - teraz masz tak długą listę wypasu jak ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze mi się wydawało - ten j**any przycisk IGNORUJ nie działa... :decayed: Już to zgłosiłem odpowiednim służbom :polew:

A tak na serio to dzięki Miron :wink4: Gdybym chciał mieć Avanta to byłby na pewno taki jak Twój ( i uprzedzając Twoją ripostę tak tak wiem ty byś nie chciał takiego sedana jak mój ) :decayed::polew:

Opublikowano

Twoje auta są zawsze MEGA :good:

Pamiętasz jak w kaletce proponowałem odkupienie Twojej B6 :naughty:

................nie chciałeś .............a za jakiś czas i tak sprzedawałeś :bicz:

Opublikowano

Fajna furka

Że chciało ci się jechać do Elbląga robić fotki :decayed:

Opublikowano

miodzio :wink4:

jestem pewien,że to nie koniec rezania :naughty:

por w tym roku stoi nieźle,więc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fotki przy okazji byłem u kumpla obok w bloku :wink4:

Opublikowano

Ooo, pochwaliłeś się furką :decayed:

Niezły kozak ten Twój paździerz :shocked:

Fajnie że sedan, i nawet nie widać, że poprzednio był Avantem :evil:

Opublikowano
  • Autor

hyhy Maniek i Ty przeciwko mnie ? :decayed:

ps. zaraz kończy się wypalać teges majonez i idę testować :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.