Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczymy :)

Opublikowano

to nie woda, gdyby tak faktycznie było miałby mokre kolana :decayed:

ale to moze byc uwalony sterownik bo jakimś pseudotjuningu

Opublikowano
to nie woda, gdyby tak faktycznie było miałby mokre kolana :decayed:

ale to moze byc uwalony sterownik bo jakimś pseudotjuningu

a jak ma pełno wody to znaczy że składak spawany z dwóch od polskiego niezawodnego handlarza ? czy jak to może być ? bo jak u mnie ostatnio z Dominem wkładaliśmy nowy moduł BT to sucho było idealnie aż sie sam Domin zdziwił :D ale to autko z pewnej ręki :)

Opublikowano

dokladnie tak jest jak wy mowicie fachmany, bo mam skladadka z 4 cwiartek...

ŻAL.PL :)

Opublikowano
dokladnie tak jest jak wy mowicie fachmany, bo mam skladadka z 4 cwiartek...

ŻAL.PL :)

chyba nawet z 5-ciu, bo to był cabrio:grin::facepalm:

cudze obgadujecie, a swego nie znacie

Opublikowano
dokladnie tak jest jak wy mowicie fachmany, bo mam skladadka z 4 cwiartek...

ŻAL.PL :)

chyba nawet z 5-ciu, bo to był cabrio:grin::facepalm:

cudze obgadujecie, a swego nie znacie

no właśnie swoje znamy :D

Opublikowano

no to sie cieszmy poki jest z czego:) zeby pozniej nie bylo płaczu hehehe

Opublikowano
no to sie cieszmy poki jest z czego:) zeby pozniej nie bylo płaczu hehehe

i jak , co w końcu sie u Ciebie okazało ?

Opublikowano

tak jak obstawiał SPECU woda w ECU. dzis rozebralem na czesci pierwsze i w tej plastikowej obudowie przekaznikow bylo 3 cm wody,odlaczylem wszystkie wtyczki, wysuszylem to wszystko, poczyscilem przekazniki bo byly zardzewiale az woda z nich leciala, skrecilem i zobaczymy. nie wiem czy nie lepiej wymienic te 3 przekazniki, bo poki co ESP nadal zapala sie, ale idziemy w dobra strone:)

Opublikowano
tak jak obstawiał SPECU woda w ECU. dzis rozebralem na czesci pierwsze i w tej plastikowej obudowie przekaznikow bylo 3 cm wody,odlaczylem wszystkie wtyczki, wysuszylem to wszystko, poczyscilem przekazniki bo byly zardzewiale az woda z nich leciala, skrecilem i zobaczymy. nie wiem czy nie lepiej wymienic te 3 przekazniki, bo poki co ESP nadal zapala sie, ale idziemy w dobra strone:)

oczywiście że musisz wymienić , bo takie rzeczy lubią powracać , jak kable są zaśniedziałe to może być powtórka z rozrywki nawet po wysuszeniu. A wydaje mi sie że bedziesz musiał kupić też nowy moduł komfortu

Opublikowano

moduł komfortu? czemu tak uwazasz?

Opublikowano
moduł komfortu? czemu tak uwazasz?

bo skoro napisałeś że było 3 cm wody pod nogami to tam siedzi moduł komfortu który jak zostanie uszkodzony to właśnie zaczyna wywalać zupełnie od czapki różne błędy

Opublikowano

woda byla tam na podszybiu w przekaznikach, nie pod nogami:)

Opublikowano
woda byla tam na podszybiu w przekaznikach, nie pod nogami:)

a to mój błąd , to przepraszam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

orientujecie jakie sa przekazniki w EKU. sa tam 3 , jeden niebieski o nr 202, drugi czarny 219 i trzeci jest taki mniejszy ktory nie wiem jakie ma oznaczenia,orientujecie sie?

Opublikowano
orientujecie jakie sa przekazniki w EKU. sa tam 3 , jeden niebieski o nr 202, drugi czarny 219 i trzeci jest taki mniejszy ktory nie wiem jakie ma oznaczenia,orientujecie sie?

tutaj powinno coś być :

Audi A4/Avant

Opublikowano
Zgłosił się zgłosił :)

W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU

obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.

Dodam od siebie iż miałem podobne objawy ESR i ABS

bład komunikacji itp

Wiecie czego to wina, przepływomierz padł.Takie cyrki się dzieją.

Po wymianie przepływki wszystko działa i nie ma błędów ABS i ESR

Opublikowano
Zgłosił się zgłosił :)

W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU

obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.

Dodam od siebie iż miałem podobne objawy ESR i ABS

bład komunikacji itp

Wiecie czego to wina, przepływomierz padł.Takie cyrki się dzieją.

Po wymianie przepływki wszystko działa i nie ma błędów ABS i ESR

a jaki komunikat na vagu wywaliło?

Opublikowano
a jaki komunikat na vagu wywaliło?

18265 ERROR MESSAGE FROM ECU w module abs

Juz się czepiałem wtyczki od modułu - czyściłem styki

czasem coś z czujnikiem skrętu nie pamiętam numeru błędu

Ogólnie choinka na zegarach, raz ESP czasem razem z ABS, wcisnołem pedał kilka razy ABS zgasł, potem znowu się zapalił

Był tez błąd przepływomierza że niski sygnał, ale myślę przecież to nie to, przepływkę później miałem sprawdzać

Spędziłem kilka godzin w garażu, wreszcie znalazłem jakiś temat że to przepływka.

Pożyczyłem od szwagra ze skody i wszystko się uspokoiło, zero błędów.

Zamontowana już druga i wszystko działa

Opisywałem tutaj:

http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/przeplywomierz-abs-esr-262071/#post3349642

Opublikowano

potwierdzam, mi jak w bfb padla przeplywka, choinka na desce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.